in

Vücudunda 100 Saçma Bulunan ve Ağır Yaralanan Max, Sağlığına Kavuştu

Silivri’de, geçtiğimiz Ocak ayında havalı tüfekle vurulup ağır yaralanan Max sağlığına kavuştu.

İstanbul’un Silivri’de ilçesinde geçtiğimiz Ocak ayında havalı tüfekle vurulup ağır yaralanan sokak köpeği sağlığına kavuştu. Köpeği sahiplenen hayvansever Leyla Pala, “Evimizin neşesi olacak” dedi.

Tüfekle Vurulup Ağır Yaralanan Max Sağlığına Kavuştu 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Silivri’de, 25 Ocak günü alkollü olduğu iddia edilen bir kişi tarafından havalı tüfekle vurularak ağır yaralanan sokak köpeğinin tedavisi tamamlandı. Vücudunda 100 saçma tespit edilen köpeğin   ’ndeki tedavi işlemleri olumlu sonuç verdi. Günden güne iyileşen sokak köpeği bugün taburcu edildi.

Tüfekle Vurulup Ağır Yaralanan Max Sağlığına Kavuştu 1

Gümüşyaka Mahallesi’nde yaşayan hayvansever Leyla Pala, köpeği sahiplenerek evinin bahçesine yuva yaptı. “Max” adını verdiği köpeğin sağlık durumunu yakından takip ettiğini söyleyen Pala, “Saldırı haberini duyunca çok üzüldüm. Sağlığına kavuşması için dua ettim. Ona kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Şu anda geçici bir ev yaptık. İleride daha güzel bir yuva yapacağız. Max adını verdik. Ailemizin neşesi olacak” diye konuştu. Leyla Pala’nın kızı Hacer Irmak Pala ise “Max’i çok sevim, çok tatlı. Yeni geldiği için bana alışmamış olabilir ama iyi bir arkadaş olacağım” dedi.

Tüfekle Vurulup Ağır Yaralanan Max Sağlığına Kavuştu 2

Hayvanları Koruma ve Kurtarma Derneği Başkanı Erman Paçalı ise süreci yakından takip ettiklerini ifade ederek, “Vücudunda hala çıkarılamayan saçmalar var. Deri ile birleştiği için müdahale edilemiyor. Çene bölgesindeki ağır yara çok şükür geçti. Ona bu saldırıyı yapan şahısın cezalandırılması için hukuk mücadelemizi sürdürüyoruz” bilgisini aktardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yıldır Her Bahar Adem Amcanın Yanına Gelen Leylek Yarenöç

8 Yıldır Her Bahar Adem Amcanın Yanına Gelen Leylek Yaren

Salda Gölü’ndeki Endemik Balık Türleri Tehlikedeöç

Salda Gölü’ndeki Endemik Balık Türleri Tehlikede