in

Volkan Demirel’den Eşine Anlamlı Hediye: Beykoz’a Hayvan Barınağı

Uygun araziyi bulur bulmaz projesini hayata geçirmek için çalışmalara başlayacak olan Fenerbahçeli Kaleci, barınakta sokaktaki yardıma muhtaç hayvanlara ev sahipliği yapacak.

Fenerbahçeli Kaleci Volkan Demirel’in, 29 yaşına giren eşi Zeynep Sever Demirel’e çok özel bir hediye vermek için hazırlıklara başladı. Başarılı kaleci, evlerininde bulunduğu Beykoz’a eşi Zeynep Hanım adına bir hayvan barınağı yaptırmaya karar verdi.

563d6a2cf018fb32c8eea410

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Volkan Demirel, eşi Zeynep Sever Demirel’e anlamlı bir hediye vermek için beykoz’da arazi arayışı içine girdiği öğrenildi. Uygun araziyi bulur bulmaz projesini hayata geçirmek için çalışmalara başlayacak olan Fenerbahçeli Kaleci, sokaktaki yardıma muhtaç hayvanlara ev sahipliği yapacak barınağa, “Demirel” adını verecek.

fft104mm3109477

Yardımsever Demirel Ailesi

Yardımseverliği ile bilinen Demirel çifti, birçok konuda duyarlı davranıyor. Soma’da 13 Mayıs 2014’teki faciada can veren 301 madencinin 940 bin TL’lik borcunu Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel ödemişti. Konu ile ilgili Twitter hesabından açıklama yapan Demirel, yardımlara devam edeceğini ancak bunun haber yapılmasından rahatsız olduğunu dile getirmişti.

volkan demirel ifade verdi 1129568

Eşi Zeynep hanım tam bir hayvansever

Volkan Demirel’in eşi, Zeynep Hanım’da yardımseverliği ile takdir topluyor. Eşi ile birlikte birçok olayda sessiz sedasız yardımlar yapan aile, yardımların basına yansımasından rahatsız oluyor. Zeynep Hanım’ın hayvan sevgisi, Volkan Demirel’i barınak kurma konusunda büyük etken olmuş.

86362 12037

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

adnanoktarınkedisisokaktakaldi

Kedicikleri ile Anılan Adnan Oktar’ın Gerçek Kedisi Sokakta Kaldı

olume terk edilen yarali ata hayvanseverler sahip cikti

Ölüme Terk Edilen Yaralı Ata Hayvanseverler Sahip Çıktı