in

Vicdansız Sürücünün Çarpıp Kaçtığı Köpeğe Yoldan Geçen Gençler Sahip Çıktı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde vicdansız sürücünün çarpıp kaçtığı sokak köpeğine yoldan geçen gençler sahip çıktı. Köpeği yoldan kaldırıp su veren gençler, barınak görevlileri gelinceye kadar da yaralı köpeğin başından ayrılmadı.

Edinilen bilgiye göre, plakası ve sürücüsü belirlenemeyen bir otomobil, Manavgat şehiriçi köprüsü Antalya çıkışında bir sokak köpeğine çarptı. 20 metre ileride duraklayan ve yerde acı içerisinde kıvranan köpeğe bakan sürücü hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.
Otomobilin köpeğe çarptığını ve köpeğin acı içerisinde kıvrandığını gören 3 genç, köpeği kaldırıma alarak su verdiler ve başında beklemeye başladılar. Manavgat Belediyesi Hayvan Barınağı görevlilerini arayan gençler, barınak görevlileri gelinceye kadar köpeğin başından bir an bile ayrılmadı.

Vicdansız Sürücünün Çarpıp Kaçtığı Köpeğe Yoldan Geçen Gençler Sahip Çıktı 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Barınak görevlilerinin gelmesinin ardından köpeği görevlilere teslim eden gençler, olay yerinden ayrıldı. Manavgat Belediyesi Hayvan Barınağına götürülen köpeğin yapılan kontrollerinde ayağında veya başka bir yerinde kırık olmadığı belirlenirken, yapılan ağrı kesicilerin ardından köpeğin bakıma alındığı bildirildi.

Vicdansız Sürücünün Çarpıp Kaçtığı Köpeğe Yoldan Geçen Gençler Sahip Çıktı 4
Sokak köpeği ile yakından ilgilenen barınak görevlileri köpeğin bir süre kontrol altında tutulacağını, gerekli aşılarının yapılması ve sağlığına tamamen kavuşmasının ardından sahiplendirileceğini dile getirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rizede Onlarca Hayvan Açlık ve Uyuz Hastalığı ile Mücadele Ediyoröç 1

Rize’de Onlarca Hayvan Açlık ve Uyuz Hastalığı ile Mücadele Ediyor

Korkunç İddiaAvustralyada 22 günde 300 Eski Yarış Atı Kesildi Atların Etleri Satıldıöç

Korkunç İddia: Avustralya’da ’22 günde 300 Eski Yarış Atı Kesildi, Atların Etleri Satıldı’