in ,

Veteriner Teknikeri Barınakta Mutluluğa ‘Evet’ Dedi

Manavgat Belediyesi Veteriner Teknikeri Ebru Özden ile Volkan Şahin Çam barınakta nikah yaptılar. Nikahın davetlileri arasında çiftin kedileri, barınaktaki kediler ve köpekler şık kostümleri ile dikkat çektiler. Çift, düğün sonunda da nikah şekeri yerine mama dağıttı.

Manavgat Belediyesi Hayvan Barınağında görev yapan Veteriner Teknikeri Ebru Özden ile Volkan Şahin Çam, nikah için Manavgat Belediyesi Hayvan Barınağını tercih etti. Barınakta yapılan nikaha genç çiftin aileleri ile Ebru Özden’in çalışma arkadaşları, barınaktaki kedi ve köpekler ile çiftin kedileri katıldı.

Veteriner teknikeri barinakta evlendi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Pandemi nedeniyle 2 yılır evlenemediklerini belirten Ebru Özden, ‘çocuklarım’ diye hitap ettiği barınaktaki sokakta yaşayan hayvanlar ile mutluluğa evet demek istediğini söyledi. Manavgat Belediyesi Nikah Memuru Dudu Gençol’un kıydığı nikahta, davetliler arasında yer alan barınaktaki kedi ve köepekler ile genç çiftin kedileri şıklıkları ile dikkat çektiler.

Veteriner teknikeri barinakta evlendi 10

Genç çiftin nikahı öncesinde barınaktaki sokak köpeklerinden 2’si gelin ve damat olarak hazırlanırken, davete katılan diğer kedi ve köpekler de papyonları ile şıklık yarışında geri kalmadılar. Bazı davetliler de duygusal hayvanları ile birlikte nikah törenine katıldı.

Düğünün sonunda genç çift, nikah iekeri yerine davetlilere köpek ve kedi maması dağıttı.

Veteriner teknikeri barinakta evlendi 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bozkurt sel felaketi anne kopek ve yavrulari

Bozkurt’ta Yürekleri Isıtan Görüntü

Molozlarin Altinda Kalan Kediler Iste Boyle Kurtarildi

Kentsel Dönüşüm İçin Yıkılan Binanın Molozlarının Altında Kalan Kediler Kurtarıldı