in

Veteriner Hekimlerden Tepki Yağıyor: ‘Güldür Güldür’ Bu Kez Güldüremedi

Ali Sunal’ın koreografi yönetmenliği yaptığı ‘Güldür Güldür’ programında geçen diyaloglar veteriner hekimleri kızdırdı. Aydın Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Cemil Şahin, veteriner hekimlerin aşağılandığı sözlere sosyal medya hesabından sert tepki gösterdi.

Özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Güldür Güldür’ programının koreografi yönetmenliğini yapan rahmetli usta oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ın programında tepki çeken sözlere yer verildi. Hazırlanan skeçte, veteriner hekimlerle ilgili söylenen sözler büyük tepki topladı. Seyircilerin gülüp geçtiği, Sunal’ın ise hiçbir reaksiyon göstermediği skandal sözlere veteriner hekimlerden tepkiler de hayli sert oldu.

Veteriner Hekimlerden Tepki Yagiyor Guldur Guldur Bu Kez Gulduremedi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Veteriner Hekimlere Söylediği Sözlerle Kızdırdı

Mahir İpek’in canlandırdığı bir karakterin ”Hani bu doktorlar az not aldıkları zaman onları veteriner yapıyorlar ya” diyaloğuna tepkiler büyüyor. Veteriner hekimleri aşağılayan bu sözlere bir tepki de Aydın Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Cemil Şahin‘den geldi. Şahin, “Bu sefer gülmedik Sn. Ali Sunal. Siz ve ekibiniz sözde şakanızla gözümüzdeki notunuzu sıfıra indirdiniz” ifadelerini kullanarak tepkisini dile getirmiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayvanlarin Burclari Var Midir 3

Hayvanların Burçları Var Mıdır ?

150 Tur Kelebegi Fotograflamak icin Kilometrelerci Yurudu

150 Tür Kelebeği Fotoğraflamak için Kilometrelerce Yürüdü