in ,

Veteriner Hekimin ‘Yürümez, Uyutalım’ Dediği Yavru Kedinin Son Hali Şaşırttı!

Arka ayaklarına basamayan yavru kedinin götürüldüğü veteriner kliniği, kedinin iç kanama geçirdiği ve durumunun da kötü olduğu söyledi. Kediye yedi tane iğne yaptığı iddia edilen veteriner hekim, kedinin uyutulmasının en iyisi olacağını söyledi. Ama gönüllüsü Hatice Aydın ondan vazgeçmedi.

İstanbul Fatih‘te yaşandığı iddia edilen olayda, her şey Hatice Aydın’ın yaralı, yavru kediyi Fatih Veteriner Hayvan Hastalıkları Tanı ve Tedavi Merkezine götürmesiyle başladı. Aydın, üç yıldır sokağında baktığı dişi kedinin doğum yapmasıyla birlikte bebek kedilerle de ilgilenmeye başladı. Üç yavrunun doğumu sonrası, iki bebeğin gayet sağlıklı olduğunu gözlemleyen Aydın, diğer yavrunun arka ayaklarına basamadığını fark etti. Bunun sonucunda, yavru kediyi apar topar Fatih Veteriner Hayvan Hastalıkları Tanı ve Tedavi Merkezine götürdü. Kediyle ilgilenen veteriner hekimin, kedinin iç kanaması olduğunu ve durumunun da kötü olduğunu söylediği iddia edildi. Kediye yedi tane iğne yaptığı da iddia edilen veteriner hekim, kedinin uyutulmasının en iyisi olacağını belirttiği de yine iddialar arasında yer aldı. Duydukları karşısında sinirlenen Aydın, yaralı kediyi alarak evine döndü. İki gün boyunca kontrollü olarak baktığı yaralı kediyi, hafta içi ise özel bir veteriner hekim kliniğine götüren Aydın, kedinin gerçek durumunu burada öğrendi.

Veteriner Hekimin Gozden Cikardigi Yarali Kedinin Son Hali Gorenleri Sevindirdi 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Başarılı Bir Operasyon ile Sağlığına Kavuştu

Güvendiği bir veteriner hekime yaralı kediyi emanet eden Aydın, kedinin arka ayaklarında parçalı kırık olduğunu ve aslında iç kanamasının da olmadığını, bu veteriner hekim sayesinde öğrendi. Başarılı bir ameliyat süreci geçiren sevimli yavru, 9 günün ardından taburcu olarak sağlığına kavuştu.

Veteriner Hekimin Gozden Cikardigi Yarali Kedinin Son Hali Gorenleri Sevindirdi 3

Uyutulmak İstenen Kedi Şimdi Koşuyor

Uyutulması istenen kedinin, gerekli tedaviler sonrası sağlıklı bir hayata kavuştuğunu ve şimdi ise özgürce koşabildiği aktaran Aydın, insanların tek bir veteriner hekimin dediği ile büyük kararlar vermemeleri gerektiğini de tavsiye etti. Ayrıca küçük bir operasyon daha yapılacağını ekleyen Aydın, sonrasında ise sevimli kedinin tamamen sağlıklı olacağını söyledi.

Veteriner Hekimin Gozden Cikardigi Yarali Kedinin Son Hali Gorenleri Sevindirdi 4

Anne Kedi Yavrusunu Gördüğünde Hemen Ayaklarına Baktı

Tedavi sonrası, anne ile yavrunun buluşma anında, annenin yavrusunun ayaklarını incelediğini söyleyen Aydın, kedinin sağlığına kavuştuğunda ise Ankara’da yeni bir yuvaya kavuşacağını da ekledi. Anne kediye ise kendisinin bakacağını söyledi.

Veteriner Hekimin Gozden Cikardigi Yarali Kedinin Son Hali Gorenleri Sevindirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ukraynada Donmak Uzereyken Kurtarilan Kedi Itfaiye Ekibinde Binbasi Oldu

Ukrayna’da Donmak Üzereyken Kurtarılan Kedi, İtfaiye Ekibinde Binbaşı Oldu

Sakaryada Donmak Uzere Olan Kopek Yavrularina Yardim Eli

Sakarya’da Donmak Üzere Olan Köpek Yavrularına Yardım Eli