in

Vestel’den Sokak Hayvanlarına Destek

Tüm dünyanın mücadele ettiği koronavirüs salgını kapsamında Vestel, sosyal sorumluluk faaliyetleri ve müşteriye yönelik hizmetlerini koronavirüs gündemi doğrultusunda güncelledi.

Vestel, sosyal sorumluluk faaliyetleri ve müşteriye yönelik hizmetlerini koronavirüs gündemi doğrultusunda güncelledi. Vestel CEO’su Turan Erdoğan, “Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs salgını karşısında tüm kurum ve kuruluşlarımızla birlikte ülkece mücadele veriyoruz. Şirket olarak ülkemizin bu mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Bu süreci dayanışma ruhu içinde ve birbirimizden güç alarak atlatacağımıza inancım tam.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, sağlık kuruluşlarına Vestel ürünleriyle destek olduklarını, riskli grupta yer alan 65 yaş üstü vatandaşlar ile kahraman sağlık çalışanlarına özel uygulamalar başlattıklarını ve her zaman olduğu gibi sokakta yaşayan hayvan dostlarını da unutmadıklarını ifade etti.

Koronavirüs salgını nedeniyle sokaklarda yiyecek bulmakta zorlanan hayvanları da düşünen Vestel, kuşlar, kediler ve köpekler için belirlenen noktalara mama bıraktığı da kaydedildi. Servisler aracılığı ile barınaklara mama götüren şirketin bazı teknik servisler ise köpekler için kulübe yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çukurova belediyesi veteriner işleri müdürlüğü 1

Tek Bir Canlının Bile Aç Kalmaması İçin Mücadele Ediyorlar!

tay bakımı

Yeni Doğan Tayın Bakımı Nasıl Yapılmalı?