in

Vegan Ünlüler Kervanına Ezgi Mola da Katıldı

Masumlar Apartmanı dizisiyle, kariyerinde zirve noktasına ulaşan ve adını her yerde sıkça gördüğümüz Ezgi Mola, radikal bir karar alarak vegan olduğunu açıkladı.

İzleyiciyi ekrana kilitleyen Masumlar Apartmanı’nın biricik Safiye’si, başarılı ve güzel oyuncu Ezgi Mola, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile veganlığa adım attığını açıkladı.

Vegan Unluler Kervanina Ezgi Molada Katildi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

”Çok Zor Sandığım Ama Hiç Öyle Olmayan Bir Şey”

Takipçileriyle sık sık etkileşim halinde bulunan ve sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Mola, son yaptığı paylaşımı ile hem sevindirdi hem de şaşırttı. Sosyal medya hesabının hikaye bölümünde paylaştığı fotoğrafına yazdığı yazı ile artık vegan olduğunu açıklayan Mola, “Ne güzel uyandım be! Bir sağlık merkezine gittim tam bir hafta önce. Tüm iç organlarım tarandı, bir nevi check-up yapıldı. O günden itibaren haftada iki kez merkeze gidip, glutatyon, ozon alıyorum. Lenf masajı yaptırıyorum. Daha bir sürü şey var ama benim için çok zor sandığım ama hiç öyle olmayan bir şey daha yapıyorum. Vegan besleniyorum. Bugün 6. günüm, 7’de uyandım. Bu bir mucizedir. Üç, dört gündür 7-8 gibi uyanıyorum” dedi. Ünlü oyuncunun hayvanları çok sevdiği ve hayvan hakları için birçok çalışma yaptığı bilinmektedir. Ayrıca Mola, hayvan hakkı ihlalleri konusunda çok hassas olan ve hayvan hakları için sesini çıkarmaktan asla korkmayan ünlüler arasında yer alıyor. Hayvanlara verdiği değeri ve sevgiyi her şartta belli eden güzel oyuncu, 2018 yılında yavrularını kaybeden ve hayata küsen bir sokak köpeğini de sahiplenmişti.

Vegan Unluler Kervanina Ezgi Molada Katildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayvan Dostu Alperen Duymaz Paylasimlariyla Gonullere Taht Kurdu...

Hayvan Dostu Alperen Duymaz Paylaşımlarıyla Gönüllere Taht Kurdu

Iguana Zannettiler Kruvasan Cikti

‘Ağaçta İguana Var’ Deyip Yetkililere Haber Verdiler