in

Vatandaşlar Evdeyken Kumsalda Top Oynayan Turistlerin Topu Bir Köpek Tarafından Patlatıldı

Antalya’nın dünyaca ünlü sahili tam kapanma kararının 10. gününde yine ıssızlığa teslim oldu. Kilometrelerce uzunluktaki sahilde 2 Rus turist ile önce futbol topu oynayan sokak köpeği, bir süre sonra topu dişleri ile keserek turistleri şaşırttı.

Son haftalarda artan korona virüs vakalarının ardından ülke genelinde alınan 17 günlük tam kapanmanın 10. gününde Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı sahili turistlere kaldı. Vatandaşların kısıtlama dolayısı ile gelmediği sahilde yine ıssızlık hâkim oldu.

Vatandaslar Evdeyken Kumsalda Top Oynayan Turistlerin Topu Bir Kopek Tarafindan Patlatildi 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hava sıcaklığının 35 dereceye, deniz suyu sıcaklığının 21 dereceye çıkmasını fırsat bilen turistler ise güzel havanın tadını çıkarmak için sahile koştu. Kilometrelerce uzanan sahildeki turist sayısının elle sayılır sayıda olması şaşkınlık oluşturdu.

Vatandaslar Evdeyken Kumsalda Top Oynayan Turistlerin Topu Bir Kopek Tarafindan Patlatildi 1

Önce Oynadı, Sonra Patlattı


Bazı turistler denize girip yüzerken, bazıları ise sıcak kumsalda güneşlenmeyi tercih etti. Bazılarının ise ağaç diplerinde gölgelendiği görüldü. Öte yandan sahilde turistlere eşlik eden bir köpeğin davranışları ise şaşkınlık oluşturdu. Siyah renkli köpek önce turistler ile futbol topu oynadı. Köpek zaman zaman denize kaçan topun peşinden giderek topu daha da ileri taşıdı. Bunun üzerine turistlerden birisi suya atlayarak köpeğin arkasından yüzüp topun uzağa gitmesine engel oldu. Rusya’dan gelen iki turist ile kumsalda bir süre top oynayan köpek, daha sonra topu dişleri ile keserek patlattı. Toplarının patladığını gören turistler, eğlencelerine topsuz devam etmek zorunda kaldı.

Vatandaslar Evdeyken Kumsalda Top Oynayan Turistlerin Topu Bir Kopek Tarafindan Patlatildi 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

besleme

Hem Hayvanları Doyurdular Hem Çevreyi Temizlediler

Yarali Sipa Oyuncu Melis Sezenin Ihbari ile Koruma Altina Alindi

Ölmek Üzere Olan Sıpa, Oyuncu Melis Sezen’in İhbarı ile Koruma Altına Alındı