in ,

Üsküdar’da Silahlı Maganda Kedilere Kurşun Yağdırdı!

Üsküdar’da dün gece yaşanan olayda, silahlı bir magandanın sokaktaki kedilere silahıyla ateş ettiği anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Üsküdar’da silahlı bir şahıs sokaktaki kedilere kurşun yağdırdı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülere hayvanseverler tepki gösterdi.

üsküdarkedilereatestti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Olay, Üsküdar’da önceki gece yaşandı. Silahlı bir şahıs, sokaktaki kedileri gördükten sonra belindeki silahı çıkararak ateş etmeye başladı. Elinde telefonla konuşmasını sürdüren ve diğer eli ile de kedilere ateş eden şahıs, daha sonra dönerek silahını beline koydu. Yaşanan bu olay ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülere hayvanseverler ve çevre esnafı tepki gösterdi. Sokakta esnaflık yapan Murat Dartar, “Büyük bir ihtimal sarhoş bir şahıs. Görüntülerden göründüğü gibi kedilere ateş ediyor. Çok yakışıksız bir hareket. Bu hareketi gerçekten kabullenmiyoruz. Bir hayvansever olarak bu hareketi doğru bulmuyoruz. Bu olay sırasında bazı arkadaşların araçlarında hasar oluştu. Bu tip olayların bir daha yaşanmaması için yetkililerin el atmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

Cani magandanın silahından çıkan mermiler şans eseri kedilere isabet etmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kedi seven erkek

Kedi Seven Erkeklerin Ortak Özellikleri

hachiko kopegin hikayesi

İnsanlığa Verdiği Ders ile Efsane Olan ‘Hachiko’ Köpeğin Hikayesi