in

Üsküdar Belediyesi Yaralı Anne Kediyi Aldı, Yavruları Sokakta Bıraktı!

İstanbul Üsküdar’da meydana geldiği iddia edilen olayda, yavruları olan ve bir sabah kanlar içinde yaralı olarak bulunan bir anne kedi, hayvanseverlerin araması üzerine, Üsküdar Belediyesi ekipleri tarafından tedavi edilmek için olay yerinden alındı. Anne kedi alınırken, geride kalan bebeklere ise hayvanseverler sahip çıktı.

İstanbul‘un Üsküdar ilçesinde meydana gelen olayda, bahçede doğum yapan kedinin yaralı olduğunu ve patisinin de koptuğunu gören gönüllüler, Üsküdar Belediyesi Veteriner İşlerini arayarak durumu bildirdiler. Üsküdar Belediyesi Veteriner İşlerinden gelen ekip, anne kediyi aldı, ancak bebekleri geride bıraktı. İddiaya göre belediye ekipleri, bebek kedilerin artık anneye ihtiyaçları olmadığını ve yeterince büyüdüklerini söyleyerek anne kediyi tedavi etmek üzere alırken yavruları sokakta bıraktı.

Yarali Anne Kediyi Bebeklerinden Ayirdilar

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Annesiz Kalan Bebeklerin Yaşam Mücadelesi

Anneleri götürüldükten sonra tek başlarına kalan bebeklerin ağlamalarına dayanamayan hayvansever Yeşim Avşar, bebekleri evine alarak tüm bakımlarını sağlamaya başladı. Oldukça bitkin ve aç olan yavrulara kucak açan Avşar, bebeklerin bakımlarını eksiksiz olarak tamamladıktan sonra, tanıdığı ve güvendiği kişilere bu üç yavruyu sahiplendirdi.

Yarali Anne Kediyi Bebeklerinden Ayirdilar 2

Anne Kedi Tedavi Altında

Üsküdar Belediyesine bağlı ekipler tarafından tedavi edilmek için alınan kedinin durumunu yakından takip eden Avşar, yetkilileri arayıp anne kedinin durumunu öğrenmeyi de ihmal etmiyor. Yaklaşık olarak 2 ay sürecek olan tedavi sonunda, anne kedinin sağlığına kavuşması bekleniyor.

Normal
0

21

false
false
false

TR
X-NONE
X-NONE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sadakatsiz Dizisinin Asyasi Cansu Derenin Set Arasindaki Minik Dostlariyla Kalpleri Eriten Goruntuleri 5

Sadakatsiz Dizisinin Asya’sı Cansu Dere’nin Minik Dostlarıyla Kalpleri Eriten Görüntüleri

Kirmizi Odanin Delikanli Sadisi Erkan Petekkayanin Karga ile Muhtesem Dostlugu

Kırmızı Oda’nın Delikanlı Sadi’si Erkan Petekkaya’nın Karga ile Muhteşem Dostluğu