in

Ünlüler Sokak Hayvanları İçin Kamera Karşısına Geçti

“Dostlarımızın Esaretine Dur De”, “Kürkünü Çıkar, Vicdanını Giy” kampanyalarıyla hayvanseverlerin desteğini kazanan ve çoğu sanatçılardan oluşan “Bana Göz Kulak Ol Duyarlı Yaşam Derneği” yine büyük bir farkındalık kampanyasına imza attı. Kadıköy ve Beşiktaş Belediyelerinin desteklerini esirgemediği,  “Satın Alma Sahiplen” kampanyası için, 27 ünlü isim bir araya getirdi.

satın alma sahiplen

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Alican Yücesoy, Aslı Enver, Aslı Tandoğan, Ayça Varlıer, Begüm Birgören, Bennu Yıldırımlar, Berrak Tüzünataç, Birce Akalay, Birkan Sokullu, Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci, Ezgi Mola, Hasibe Eren, Kenan Ece, Lale Cangal, Levent Üzümcü, Melis Birkan, Murat Han, Özge Özder, Özge Özpirinçci, Özgün, Özgür Çevik, Pamela, Sarp Leventoğlu, Selin Şekerci, Selma Ergeç, Serkan Altunorak ve Sevinç Erbulak gibi ünlü isimler, sokak hayvanları için kamera karşısına geçti ve “Hayvanlar hediyelik eşya değildir” dedi.

satın alma sahiplen 2

Kurucu ve üyelerinin büyük çoğunluğu ünlü sanatçılardan oluşan Bana Göz Kulak Ol Duyarlı Yaşam Derneği yine büyük bir farkındalık kampanyasına imza attı. Hediyelik eşya gibi satılan hayvanların karne hediyesi yada sevgililer günü hediyesi olmasına engel olmak ve pet shoplardan hayvan satın almak yerine barınaklarda zor şartlarda sahiplenilmeyi bekleyen hayvanların sahiplendirilmesine vesile olmak amacıyla kampanya düzenleyen dernek sanatçıları, pet shopların en çok satış yaptığı sömestr ve sevgililer gününü hedef aldı.

satın alma sahiplen 3

Hazırlanan bilboardlar Kadıköy ve Beşiktaş ilçelerinin her yerine asıldı. Bana Göz Kulak Ol Derneği’nin ve kampanya sanatçılarının sosyal medya hesaplarından da yaptığı paylaşım fotoğraflarının çekimini, Ümit Karalar gerçekleştirdi.

satın alma sahiplen 5Bana Göz Kulak Ol Derneği’nin “Satın Alma Sahiplen” kampanyasına, oyuncu Mert Fırat’ın önderliğinde kurulan ihtiyacharitasi .org da kampanyaya özel bir sahiplendirme uygulaması başlatarak destek veriyor.

satın alma sahiplen 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

haytap11

İnsanın Suçu Kabahatinden Büyük

hizan

Bu Defa Yuvayı Çocuklar Yaptı