in

Ünlü Türk Düşünür Tuğçe Kazaz: Kurban Kesmeyelim de Birbirimizi mi Keselim?

Din değiştirmeleriyle ünlü medar-ı iftiharımız Tuğçe Kazaz, bilgisayar başında çalışırken çekilmiş bir fotoğrafıyla İnstagram hesabından “İnanan herkesin kurban kesmesi ve hatta kesilen kurbanın akan kanını izlemesi lazım” açıklamasında bulundu!

 

5 din değiştiren, buna rağmen aradığı dini bir türlü bulamayan, tarih profesörü, din bilimci, sosyolog, yazar Tuğçe Kazaz, yaptığı açıklamalarla beyinleri yakmaya devam ediyor!

tugce-kazaz-kurban-kesmeyelim-de-birbirimizi-mi-keselim

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Kurban ibadet değil diyen cahiller olmuş. Sözde medeniyeti bize aşılayan batı toplumları, kurban kesmediği için kurban yerine 57 Müslüman ülkedeki masumları kesiyor. Kurban kesmek sadece bir hayvanı kesmek değildir. Bu durumda, kurban kesmeyelim de birbirimizi mi keselim? Asıl sizler kurban kesmediğiniz için bu kadar saldırgan ve tedirginsiniz. O nedenle inanan herkesin kurban kesmesi ve hatta kesilen kurbanın akan kanını izlemesi lazım. Böylece o kesilen kurbanla beraber tüm negatif duygularımızdan kurtulabiliriz. Mutlak adalet ve doğruluk sahibi olan Rabbimiz, her olayda olduğu gibi kurban olayında da insan olmamız için bize bu hediyeyi bahşetmiştir.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elektrik4

BEDAŞ’tan Elektrik Direklerine ‘Kuşsal Dönüşüm’

ünihak ajanimo

Kampüste, Sokakta, Ormanda… ÜNİHAK Her Yerde!