in

Ünlü Sunucudan Canlı Yayında Şoke Eden Yorum: “Avcılık Bir Spordur, Avcılık Bir Centilmenliktir…”

Gerçeğin Peşinde isimli programın sunucusu Serap Paköz canlı yayında “Avcılık bir spor bir centilmenliktir” dedi. Ünlü sunucu gelen tepkiler üzerine aynı programda bir açıklama yaparak yanlış anlaşıldığını söyledi.

Star TV’de hafta içi her gün ekranlara gelen Gerçeğin Peşinde isimli programda hayvan dostlarını kızdıran bir an yaşandı.

Yaşanmış hikayeleri konu alan, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünün aydınlatılmaya çalışıldığı programın sunucusu deneyimli televizyoncu Serap Paköz; çözmeye çalıştıkları bir olay sırasında silahlarla fotoğrafı bulunan bir kişi hakkında yorum yaparken “Avcılık böyle bir şey değil. Avcılık bir spor, avcılık bir centilmenliktir. Avcılık başka bir şeydir.” Dedi.

TEPKİLER ÜZERİNE AYNI PROGRAMDA AÇIKLAMA YAPTI

Özellikle son günlerde Türkiye’deki avcılıkla ilgili hayvan hakkı savunucuları tepkilerini ortaya koyarken Paköz’ün televizyonda böyle bir yorum yapması büyük tepki geçti. Aynı programda aradan geçen 10 dakika sonra gelen tepkiler üzerine Serap Paköz bir açıklama yaparak “Ben bu avcılıkla ilgili; ‘avcılık bir spor’ dedim ama ben gidin hayvanları öldürün falan demedim. Tepki gelmiş de, hepimiz hayvanseveriz. Hayatımda kuş eti, bilmem ne eti yemiş değilim. Son derece karşıyım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kirpi adiyaman

Hastane Bahçesinin Sevimli Misafiri

Egitmene Emanet Ettikleri Kopekleri Hayatini Kaybetti

Eğitmene Emanet Ettikleri Köpekleri Hayatını Kaybetti, Aile Perişan Oldu