in

Ünlü İsim Ülke Gündemine Bomba Gibi Düşen Görüntülere İsyan Etti! !

Ünlü oyuncu Gürgen Öz sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı video ile ülke gündemine oturan ve birçok kişiyi kızdıran olaylarla ilgili isyan etti.

Ünlü oyuncu Gürgen Öz sosyal medya hesabı üzerinden; Silivri’de arabanın arkasına bağladığı köpeği yolda sürükleyen adama, 67 yaşındaki komşusunu öldüresiye döven ve “benim yaptığım da hayvanlık” diyen şarkıcı Halil Sezai’ye, Eskişehir’in Beylikova ilçesinde eşeğe tecavüz edip öldüren şahıslara isyan ettiği bir video paylaştı.

Savunmasız hayvanların, kadınların ve yaşlıların uğradığı saldırılara isyan eden Gürgen Öz paylaşımına şu notu ekledi:

“Bu memlekette değişmeyen bir şey var; Güya “Sanatçı!” da olsa, “Profösör” de olsa, biraz güç sahibi, konum sahibi olunca, güçsüz bulduğunu, çaresiz gördüğünü ezme hastalığı! Bu da çoğunlukla kadın, çoluk, çocuk, yaşlılar ve zavallı hayvanlar oluyor nedense! Ama yakalanınca da korkakça siniyorlar! O delikanlı tavır bir anda ağlayan bir oğlan çocuğuna dönüşüyor! “ Asıl Kadın bana saldırdı, asıl ben mağdurum, buyurun yüzümdeki tırnak izleri” diye Fotoğraflar yada “Yaşlı amca bana küfür etti dayanamadım” diye açıklamalar, yada “Yavru köpek havladı, öldüreyim dedim!” gibi ifadeler oluyor. Ve işin acısı, bu ADAM olamayan “Adamcıklar”, bir şekil bu ifadelerle paçayı yırtıyorlar! Mide bulandırıcı… Ama artık biraz kendi üzerinizde çalışıp, zengin, ünlü ve popüler olmaya harcadığınız emeği, biraz da kendinizi adam etmeye mi harcasanız, adam mı olsanız artık?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Parmakliklara Sikisan Kopek Ozel Aparat ile Kurtarildi

Demir Parmaklıklara Sıkışan Köpek, Özel Aparat ile Kurtarıldı

covid29

“Köpeğinizi Gezdirirken Sevdirmemeye Özen Gösterin”