in

Ünlü Dansçıdan Köpeklere Mama Yardımı

Danimarka’nın tanınmış dansçılarından Silas Holst, Alanya’daki bir hayvanseverin baktığı sokak köpekleri için yarım ton mama yardımında bulundu.

danimarkalıdansçı-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir yıl önce ev alan Danimarka’nın tanınmış dansçılarından Holst, yaralı bulduğu köpeği sosyal medya üzerinden tanıştığı Tülin Avcı ile beraber tedavi ettirdi. Avcı ile diyaloğu artan Holst, kendisine yardım sözü verdi. Danimarka’da başlattığı yardım kampanyasından elde edilen gelir ile Avcı’nın köpeklerine yarım ton mama aldı.

danimarkalıdansçı-ajanimo2

Köpek mamalarını Avcı’nın evine getiren Holst gazetecilere yaptığı açıklamada, Alanya’da sokakta köpekleri gördükten sonra Tülay Avcı ile tanıştığını söyledi. Avcı ile görüşmesinin ardından köpekler için Danimarka’da yardım kampanyasına giriştiğini dile getiren Holst, “Danimarka’da onun için köpekleri sahiplendirme ve mama desteği kampanyası başlattım. Sokak köpeklerine yardım ettiği için çok harika bir insan. Biz de bu konuda ona her türlü desteği yapacağız” dedi.

danimarkalıdansçı-ajanimo3

Avcı ise Silas Holst’a, evini ve köpeklerini ziyaret ettiği için teşekkür etti. Holst’un kendisini sosyal medya üzerinden bulduğunu kaydeden Avcı, “O Danimarka’nın çok ünlü bir ismi. Bana köpeklerim için her konuda destek sözü verdi. Özellikle mama konusunda… Bu konuda da Danimarka’da yardım kampanyası başlattılar. Bugünkü yardım da bunun ilk ayağı. Bundan sonrası içinde yapacakları destek için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

samsun sokak kopegi sahiplendi 2

Yaraladığı Sokak Köpeğini Sahiplendi

göçmenkuş ajanimo1

Almanya’nın Uydudan İzlediği Kartalı Samandağ’da Vurdular