in

Ümraniye’nin İlk Evcil Hayvan Parkı: ‘Minik Patiler Parkı’

Ümraniye Belediyesi, köpeklerin oyun oynayabilmesi ve eğitilebilmeleri için Ümraniye’ye ilk evcil hayvan parkını kazandırma çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Park tamamlandığında hayvan severler, köpekleriyle birlikte eğlenceli ve daha kaliteli zaman geçirebilecek. Parkla ilgili açıklama yapan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, “Ümraniye’de iyi ve kaliteli yaşamak sadece bizlerin değil, sevimli dostlarımızın da hakkı” dedi.

Köpeklerin, şehir ortamında daha keyifli ve özgürce vakit geçirebilmeleri ve eğitilmeleri için yapılan parkın inşasında sona yaklaşıldı. Yaklaşık 2 bin 600 metrekare alan üzerine yapılan parkta, 8 adet köpek oyun parkuru ve 1 adet kum havuzu bulunuyor. Açılmasına sayılı günler kalan Ümraniye’nin ilk evcil hayvan parkında; yürüyüş ve bisiklet yolu, dinlenme alanları, spor aletleri ve futbol sahası da yer alıyor.

Umraniyenin Ilk Evcil Hayvan Parki ‘Minik Patiler Parki 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


“İyi ve kaliteli yaşamak, sevimli dostlarımızın da hakkı”


Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım parkla ilgili yaptığı açıklamada, “Ümraniye’de iyi ve kaliteli yaşamak sadece bizlerin değil, sevimli dostlarımızın da hakkı. Bunun için Tatlısu Mahallemizde, Ümraniye’de bir ilki gerçekleştirerek evcil hayvan parkını kurduk. Bu güzel parkta çocuklarımıza hayvan sevgisini de bir kez daha aşılamış olacağız. Burası yalnızca bir hayvan parkı değil, aynı zamanda ailelerin çocuklarıyla da güzel vakit geçirebileceği bir tesis. Parkımız şimdiden şehrimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

44e073ea 1637 4c31 8626 c81c856eb568

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yetenekli Karikaturist Selcuk Erdem Kopek Sahiplendi

Selçuk Erdem’in Yeni Ev Arkadaşı Bir Yavru Köpek

Harcliklariyla Besledikleri Kopege Elleriyle Mezar Yaptilar

Harçlıklarıyla Besledikleri Köpeğe Elleriyle Mezar Yaptılar