in

Uçağın Kargo Bölümüne Yerleştirilen Dev Tavşan Ölü Bulundu

Annette Edwards isimli bir yolcuya ait olan 90 santim büyüklüğündeki 10 aylık Simon, Londra’dan Chicago’ya uçan uçağın kargo bölümünde ölü bulundu.

Geçtiğimiz günlerde fazla rezervasyon yapılan uçakta yolculardan birinin sürüklenerek uçaktan çıkarılması ardından hisseleri düşen ABD havayolu şirketi United Airlines, son olarak da dev tavşan Simon’un ölümüyle gündemde. Annette Edwards isimli bir yolcuya ait olan 90 santim büyüklüğündeki 10 aylık Simon, Londra’dan Chicago’ya uçan uçağın kargo bölümünde ölü bulundu.

United Airlines'da dev tavşan krizi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Olayla ilgili soruşturma başlatan havayolu şirketi, Simon’un ölümünden üzüntü duyduğunu belirtti. Şirkete ait uçaklarsa 2015 yılında da en az 14 hayvanın öldüğü belirtiliyor.

Simon’un “dünyanın en büyük tavşanı” olan 1,3 metre uzunluğundaki tavşan Darius’un oğlu olduğu ve büyüdüğünde “dünyanın en büyük tavşanı” unvanını babasından almasının beklendiği belirtildi.

Simon’un yetiştiricisi Annette Edwards da, uçağa binmeden üç saat önce tavşanın gerekli kontrollerden geçtiğini ve sağlığının yerinde olduğunu söyledi.

Havayolu şirketin olayda ihmali olup olmadığı henüz bilinmiyor ancak doğal ortamında yaşaması gereken bir tavşanın ünvan için yetiştirip, yeni sahibi götürmek için uçağa bindirmek ihmaller zincirinin başını oluşturabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yürüme Engelli Ayşe Teyzenin Lesisini Zehirleyerek Öldürdüler

Yürüme Engelli Ayşe Teyze’nin “Lesi’sini” Zehirleyerek Öldürdüler

Denek Olmaları için 8 Kuzuyu Anne Karnından Alıp Yapay Rahme Koydularöç

Denek Olmaları için 8 Kuzuyu Anne Karnından Alıp Yapay Rahme Koydular