in

Tuvaletten Çıkan Piton Cinsel Organından Isırdı

Tayland’ta yaşanan olayda klozetten çıkan dev piton yılanı, tuvaletini yapmakta olan bir kişiyi cinsel organından ısırdı.

piton-ajanimo1

İngiliz The Mirror gazetesinin Banpakong News sitesinden aktardığı habere göre; talihsiz olay şöyle gelişti:

Atthaporn Boonmakchuay, sabah uyandıktan sonra tuvalete girdi. Klozete oturduğu sırada cinsel organının ucunda bir acı hisseti. Refleks olarak elini aşağı götüren 38 yaşındaki adam, penisini ısıran şeyin büyük bir yılan olduğunu anlayınca adeta şoke oldu.
Çığlıklar içinde eşine seslenen adam, akabinde cinsel organını bırakmayan sürüngenle mücadele etmeye başladı. Dehşetengiz olay sırasında banyo sanki az önce bir cinayete sahne olmuşçasına kana bulandı.

piton-ajanimo2

Saniyeler içinde yılandan kurtulmak için dahice bir plan yapan Boonmakchuay, eline geçirdiği iple dört metre uzunluğundaki yılanı kafasından yakaladı. Sonrasında ise kendinden geçerek bayıldı.

https://www.youtube.com/watch?v=qPQzUQUA2OE

 

Hastaneye kaldırılan talihsiz adamın sağlık durumunun stabil olduğu belirtilirken, yılanın beş iftaiye personeli tarafından tuvaletten çıkarıldığı aktarıldı. Borulardan tırmandığı tahmin edilen pitonun doğaya bırakılacağı öğrenildi.

piton-ajanimo3

Yorum

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

zağar ajanimo e1464595031359

Yunanistan’a ‘Zağar’ Köpeği Tepkisi

arılar ajanimo2 e1464594857294

Arılar İki Gün Boyunca Peşini Bırakmadı