in

Türksat’ın Konak İzmir Çalışanları 10 Yıldır Aynı Yerde Yaşayan Yaşlı Köpeğin Kulübesini Çöpe Atıp Soğukta Bıraktı

Türksat çalışanı iki kadın, İzmir Hatay 10 yıldır aynı noktada yaşayan masum ve uysal köpeğe yapmadıklarını bırakmadılar. Gönüllüye saldırdılar, köpeğin kulübesini ve mama kaplarını attılar. Belediye veterinerliği arayıp köpeğin alınmasını istediler

Hayvanlara yönelik işlenen suçlar hala ceza kanunu kapsamına alınmazken, BİRlikte yaşama ve kentli olma kültürüne uzak olan kişiliğinin sağlıksız boyutundaki kişiler, hayvanların yaşam hakkına saldırıda bulunmaya, toplumda kaos, kargaşa ve huzursuzluk yaratmaya devam ediyorlar.

Toplumun huzurunu bozan ve sokağımızın canlarına terör estirenlerden biri de Türksat’ın Konak İzmir çalışanları. 10 yıldır aynı yerde yaşayan yaşlı ve hiç kimseye zararı olmayan bir köpeğin yuvasını çöpe atıp soğukta bıraktılar.

1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

BELEDiYE ARAYIP KÖPEĞİN DE ALINMASINI İSTEMİŞLER

Konuyla ilgili bilgi veren Ege Hayvan Hakları Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Funda Bayrı Ersoy sosyal medyasında yaptığı paylaşımda  şunları söyledi:

“Türksat çalışanı iki kadın, İzmir Hatay Nokta Durağı’nda, 10 yıldır yaşayan masum ve uysal köpeğe yapmadıklarını bırakmamışlar. Telefonla Türksat bayiine ulaşıp durumu ve yasaları anlatmamıza rağmen çığlık çığlığa arkadaşımıza saldırıp köpeğin sığındığı kulübesini ve mama kaplarını atmışlar. Belediye Veterinerliğini arayıp köpeğin alınmasını istemişler.

KONAK BELEDİYE VETERİNER MÜDÜRÜ: “ÇOK UYSAL BİR KÖPEK. ALMAMIZ İÇİN NEDEN YOK”

Konak Belediye Veteriner Müdürü Ömer Bey’le görüştük. Dedi ki; ‘O köpeği biliyorum. Çok uysal bir köpek. Almamız için neden yok.’ Her konu da destek vereceğini söyleyen Ömer Bey’e çok teşekkür ederiz. Türksat çalıştırdığın elemanlarını merhametli ve daha edepli insanlardan seçmeye çalışman gerekir. Bu çağda bu ne ilkellik..! Genel müdürlük ile görüşeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Olen Sahibinin Cocuklari Tarafindan Balkona Atilan 18 Yasindaki Kedi Minke Yuva Araniyor...

Ölen Sahibinin Çocukları Tarafından Balkona Atılan 18 Yaşındaki Kedi Minik’e Yuva Aranıyor…

Direkte Mahsur Kalan Kedi CEDAS Calisanlari Tarafindan Kurtarildi

Direkte Mahsur Kalan Kedi ÇEDAŞ Çalışanları Tarafından Kurtarıldı