in ,

Türkiye’nin İlk ve Tek Hayvansever Yaşam Tarzı Dergisi “4P1K” 1. Yaşını Kutluyor

Yaynı hayatına başladığı ilk günden bu yana gerek okur kitlesi gerekse sahipsiz hayvanlara destek veren tüm kurum ve kuruluşlarla el ele yürümeyi ilke edinmiş olan Türkiye’nin ilk ve tek “Hayvansever Yaşam Tarzı Dergisi” 4P1K (4Pati 1Kuyruk) 2018 Yaz sayısıyla 1. Yaşını kutluyor.

Geçen yıl Temmuz ayında ilk sayısıyla yayın hayatına “merhaba” diyen 4P1K (4Pati 1Kuyruk) Dergi, Türkiye’nin ilk ve tek “Hayvansever Yaşam Tarzı Dergisi” olarak bir yıldan bu yana hayvansever yaşam tarzını benimseyen, yaşama ve doğaya saygılı okur kitlesini her geçen gün büyüterek bu yolda büyük bir aile platformu haline gelmiş durumda.

4p1k yeniyasinikutluyor

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İlk günden bu yana gerek okur kitlesi gerekse sahipsiz hayvanlara destek veren tüm kurum ve kuruluşlarla el ele yürümeyi ilke edinmiş olan derginin Genel Yayın Yönetmeni Cengiz Akbay şunları söyledi;

“Bizler uzun yıllarımızı verdiğimiz meslek hayatımızdaki tüm birikimimizi yine kendi yaşam tarzımızla birleştirerek 4P1K Dergiyi hayata geçirdik. Yayın hayatımıza başladığımız ilk günden bu yana bizimle yürüyen ve hemen hepsi kendi konularının en iyi ve önemli isimlerinden oluşan 20 yazarımız ve editörlerimizle birlikte büyük bir özveri ve inançla yolumuza devam ediyoruz. Öncelikli amacımız da ülkemizde çok yavaş ilerleyen hayvan hakları ve doğa bilinci gibi konularda farkındalığa katkı sağlamak. Tabii bir yaşam tarzı dergisi olarak bu amaçla yürürken aynı zamanda olabildiğince ilgi çekici ve keyifli bir içerik oluşturmak için de var gücümüzle çalışıyoruz. İlk günden bu yana bizimle olan tüm okurlarımıza, yazarlarımıza ve tabii reklamverenlerimize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca hemen her sayımız ve projemizde bizimle yürüyen tüm hayvan dostu kurum ve kuruluşa da şükran doluyuz. Her zaman “Biz birlikteyken güçlüyüz” diyoruz. Bizi takip etmeye davam edin çünkü biz her an bir yenilikle yoluna devam eden çok büyük bir aileyiz.”

Bizde ajanimo olarak 4P1K Dergisi’nin yeni yaşını kutluyor ve böyle güzel hayvan sever bir derginin uzun yıllar boyunca yayn hayatına devam etmesini diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

emily sokak hayvanlari icin calisiyor 3

Yunan Vatandaşı Emily, Bodrum’da Sokak Hayvanları İçin Çalışıyor

Manisanın Hayvan Dostu Mobilyacısıöç

Manisa’nın Hayvan Dostu Mobilyacısı