in

Tüm Arkadaşları Sahiplenilen ve Barınakta Tek Başına Kalan Köpek

Her zaman dediğimiz gibi bir köpeği terk etmek ona yapılan en büyük kötülüktür. Köpek Copone da bu köpeklerden biri. 2 kere barınağa terk edilen köpek sonunda onu hiç bırakmayacak bir yuva buldu.

7 yaşındaki Capone aylardır, Amerika Birleşik Devletleri’nin Michigan eyaletinde yer alan ve Ionia ilçesine bağlı barınakta yaşıyordu. Barınağa gelen tüm köpekler yeni ailelerini bulurken Capone’u isteyen olmuyordu. Hatta Capone uzun bir süre barınakta tek başına kaldı. Tüm Arkadaşları Sahiplenilen ve Barınakta Tek Başına Kalan Köpek 4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

2017 yılında barınaktan sahiplenilen köpek eve gelen yeni köpekle anlaşamadığı için 1 yıl sonra barınağa geri getirildi. İkinci kez terk edilen Capone depresyone girdi ve günlerce yemek yemedi.

Tüm Arkadaşları Sahiplenilen ve Barınakta Tek Başına Kalan Köpek 3

Barınak görevlileri bu talihsiz köpeğin çok duygusal bir yapıya sahip olduğunu söylüyor. Bir daha terk edilmeyi kaldıramayacak  olan bu köpeği isteyenler olmuştu ancak barınak görevlilerinin çok hassas davranması gerekiyordu. Capone bir evin bir köpeği olmalıydı.

Tüm Arkadaşları Sahiplenilen ve Barınakta Tek Başına Kalan Köpek 2

Ve sonunda Capone için uygun bir ale bulundu. Barınağın sosyal medya hesabında köpeğin hikayesini okuyan bir çift onu sahiplenmeye karar verdi.

Jon ve Ashlee çifti barınağa köpeği görmek için geldiğinde barınak gönüllüsü Quinn biraz tedirgindi. Çünkü Capone’nun  kafesten çıkmamasından korkuyordu. Terk edildikten sonra çok hassaslaşan köpek, barınak görevlilerine çok bağlanmıştı.

Tüm Arkadaşları Sahiplenilen ve Barınakta Tek Başına Kalan Köpek 5

Ancak Capone, Jon ve Ashlee’yi görünce hemen onların kucağına koştu. Eve gittiklerinde Capone yeni ailsine çoktan alışmıştı.

Tüm Arkadaşları Sahiplenilen ve Barınakta Tek Başına Kalan Köpek 1

Hatta yeni yatağında gülümseyerek uyukuya bile dalmıştı 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuşlar ve Kediler Yer Değiştirirse Ne Oluröç

Kuşlar ve Kediler Yer Değiştirirse Ne Olur?

Bir Kedi Kutusu İçinde Bu Gibi Havada Karların Ortasına Terk Edildiöç

Bir Kedi Kutusu İçinde Buz Gibi Havada Karların Ortasına Terk Edildi