in

Triatlon Yarışmasında, Atletlerle Aynı Anda Denize Atlayan Köpek Yarışı Tamamlayamadı

Ordu’da düzenlenen triatlon yarışmaları ilginç görüntülere sahne oldu. Triatletlerle birlikte denize atlayan bir köpek hayli açılınca yarışı tamamlayamadı. Köpek, yorulduğunu fark eden deniz polisi tarafından alınarak kıyıya getirildi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Triatlon Federasyonu iş birliği ile düzenlenen ve iki gün süren “Ordu Triatlonu Yarışları” sona erdi. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya’nın startı ile başlayan yarışlarda triatletler kıyasıya mücadele etti. Yarışlarda sporcular sırasıyla yüzme, bisiklet ve koşu olmak üzere 3 ayrı parkurda ter döktü. Yarışların ikinci gününde ilginç bir olay yaşandı.

Triatlon Yarismasinda Denize Atlayan ve Yorulan Kopegi Deniz Polisleri Kurtardi1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hedefe Az Kala Yoruldu

Yüzme yarışmalarının başlangıcı sırasında yarış alanına giren bir köpek, triatletlerle birlikte denize atladı. Kıyasıya süren yüzme yarışmasında denize açılan ve atletlerle birlikte yüzen köpek hedefe az kala yoruldu. Bunu fark eden deniz polisi, köpeği bota alarak kıyıya getirdi. Köpek yarışmacıların ve seyircilerin ilgi odağı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Kadin Balkonda Kopegine Iskence Etti 1

Sümeyya Ş. İsimli Kadından Şiddet Gören Köpek, Yaşam Hakkına Saygısı Olan Komşu Sayesinde Kurtarıldı

turkiye nin en buyuk hayvan barinagina haytap destegi 4 ajanimo 5

HAYTAP, Gaziantep’te Yapılan Barınağı Ziyaret Etti