in ,

Trafik Kazasında Yaralanan Sokaktaki Evsiz Köpek, Tedavisi İçin İstanbul’a Götürüldü

Kütahya’nın Emet ilçesinde trafik kazasında yaralanan bir köpek, İstanbul’dan gelen Sokak Hayvanlarını Koruma Yaşatma Rehabilitasyon ve Eğitim Derneği görevlileri tarafından tedavi için gece yarısı İstanbul’a götürüldü.

İhbarı alır almaz yola çıktıklarını belirten SOHAYKO derneği görevlisi Taner Yılmaz, “İhbar üzerine 6 saatte Emet ilçemize geldik. Hiç mola vermeden hemen yola çıkıyoruz. Köpeğimizin tedavisini yapacağız. Dernek Başkanımız Yasin Yılmaz‘a yaralı köpeğimizi tedavisi için hemen teslim edeceğiz.” dedi.

Trafik Kazasinda Yaralanan Sokak Kopegi Tedavisi Icin Istanbula Goturuldu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“İnsanları Çarptıkları Sokak Hayvanları İçin Duyarlı Olmaya Davet Ediyorum.”

Yaralı köpeğin Hisarcık ilçesi Dereköy köyünden geldiğini belirten Emetli hayvansever vatandaş Elif Yıldız Nasuhoğu, “Trafik kazasında 1 tane köpeğimiz yaralandığı ihbarı bize geldi. Emet Kaymakamlığı vasıtası ile Hisarcık Kaymakamlığı ile irtibata geçtik. Hisarcık Kaymakamlığı köpeği bize Emet’e gönderdi. Biz İstanbul Sokak Hayvanlarını Koruma Yaşatma Rehabilitasyon ve Eğitim Derneği görevlilerine haber verdik. Onlar geldiler ve gece yarısı teslim ettik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnsanları çarptıkları sokak hayvanları için duyarlı olmaya davet ediyorum. Çok acı çekiyorlar. En azından çarptıklarında alıp veterinere götürsünler.” dedi.

Trafik Kazasinda Yaralanan Sokak Kopegi Tedavisi Icin Istanbula Goturuldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gercegi Aratmayan Tatbikatta Iz Kopekleri Goz Doldurdu 1

İz Takip Köpekleri, Gerçeği Aratmayan Tatbikatı Başarıyla Tamamladı

Mahallelinin Banyo Yaptirdigi Piril Piril Kopekler 2

Bu Mahallenin Köpekleri Tertemiz