in

Trabzon’da Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği’ne Saldırı

Trabzon’da TRAHAYKO Derneğine saldıran kimliği belirsiz kişiler içerdeki köpekleri odaya kilitleyip camları taşlayarak kırdı.

TRABZON Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (TRAHAYKO) binasının camları, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce taşlanarak kırıldı. Kırılan camdan içeri giren ve burada bulunan yavru köpekleri bir odaya kilitlediği tespit edilen saldırganların yakalanması için polis ekipleri çalışma başlattı.

trabzonda hayvanlari koruma ve yasatma dernegine saldiri 1825 dhaphoto2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Trabzon Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği üyeleri, sabah saat 09.00 sıralarında Pazarkapı Mahallesi’nde yer alan dernek binalarına gelerek buradaki hayvanlara yem bırakmak istedi. Üyeler, dernek binasının camlarının kırık olduğunu fark edip, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, bina ve çevresinde incelemelerde bulundu. Hırsızlık şüphesi üzerinde durulan olayda dernek içinden herhangi bir eşyanın çalınmadığı ancak, birçok yavru köpeğin ise saldırganlarca dernek içinde bir odaya kilitlendiği tespit edildi. Yavru köpekler kapının açılmasıyla kilitlendikleri yerden çıkartılırken, dernekte olay yeri inceleme polisleri de parmak izi çalışması yaptı. Derneğin camlarının taşla kırıldığı tespit edilen olayı gerçekleştiren kişi ya da kişilerin yakalanması için polisler çevredeki iş yerlerine ait güvenlik kameralarını da incelemeye aldı.

trabzonda hayvanlari koruma ve yasatma dernegine saldiri 1825 dhaphoto6

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

olen disisinin yanina yatip saatlerce bekledi 1773 dhaphoto1

Ölen Dişisinin Yanına Yatıp, Saatlerce Yasını Tuttu

Köpek Dövüşüne Jandarma Baskınıöç

Köpek Dövüşüne Jandarma Baskını