in

Tombi, Eğlendirirken Öğretmeye Devam Ediyor: ‘Kedi Tombi Macera Serisi’

Sınıf kedimiz Tombi ve öğretmen Özlem Pınar İvasçu, çocukları eğlendirirken eğitme devam ediyor. Tombi çıkacak olan kitap serisi ile çocukları kimi zaman uzaya kimi zaman Mısır’a götürecek; ama önce sınıfa götürecek :)

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan Ticaret Borsası İlkokulu’nun en sevimli öğrencisi Tombi, muhteşem işlere imza atmaya devam ediyor. Öğretmen annesi Özlem Pınar İvaşçu tarafından yazılan  “Tombi Şanlıurfa’da” kitabı Mayıs ayında okuyucularla buluşmuştu. Bu kez Tombi, 5 kitaplık bir macera serisi ile çocuklarla buluşacak.

42844210 2094426710818464 1269495086048083968 n

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Tombi Macera Serisi-1‘de çocukları eğlendirirken eğitecek. 7 yaş üstü çocuklar için uygun olan seride çocuklar kimi zaman yardımlaşmayı kimi zaman bir atasözünü öğrenecek. İlk kitapta olduğu gibi bu kitabın da geliri sokak hayvanlarının yararına kullanılacak. ‘

Özlem Pınar İvaşçu “Tombi’nin maceraları devam edecek. Eğitimin her alanında Tombi ile birlikte olacağız. Tombi, yeni nesillere hayvan sevgisinin aşılanmasında en büyük destekçim.”

Tombi Macera Seris-1’in haftaya okuyucu ile buluşması bekleniyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu macera serisinin devamı gelecek 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Japonyadan Çankırıya Kedi Köpek Kulübesi 3 1

Japonya’dan Çankırı’ya Kedi-Köpek Kulübesi

huzurevi yangininda yavru kediler icin seferber oldu 9276 dhaphoto3 1

Huzurevinde Çıkan Yangında Mahsur Kalan Kedileri Kurtarmak için Binaya Giren 75 Yaşındaki Yavuz Amca