in

Tilki Zannetti, Gelinini Öldürdü!

Bartın’da bahçesine tilki girerse vurmak için nöbet tutan 67 yaşındaki Mustafa G., çalılıkların arasından gelen sesin olduğu bölgeye doğru tüfeğiyle ateş etti. Tilkiyi öldürmek için açtığı ateşle 31 yaşındaki 2 çocuk annesi gelinini öldürdü.

Bartın merkeze bağlı Karahüseyinli köyü Topalcıoğlu Mahallesi’nde meydana gelen olayda, 67 yaşındaki Mustafa G., son günlerde evlerinin arkasında bulunan bahçelerine gelen tilkiler nedeniyle tüfekle nöbet tutmaya başladı.

2 ÇOCUK ANNESİ GELİNİNİ ÖLDÜRDÜ

Akşam saatlerinde nöbetine devam eden G., çalılıkların olduğu alanda gelen sesler nedeniyle tüfekle bölgeye ateş etti. Daha sonra alana giden yaşlı adam, vurduğu kişinin gelini Gönül G. (31) olduğunu fark etti. Olay yerine çağrılan ekipler tarafından yapılan kontrolde gelinin boyun bölgesinden aldığı kurşun yarası ile olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi.

2 çocuk annesi olduğu öğrenilen genç kadının cansız bedeni Cumhuriyet Savcısının yaptığı incelemenin ardından otopsi için Bartın Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kayınpeder ise jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pelikanlar Kars’ı Çok sevdi

Pelikanlar Kars’ı Çok sevdi

Eski Değirmen Kuyusuna Düşen Yavru Tilkiyi İtfaiye Kurtardı

Eski Değirmen Kuyusuna Düşen Yavru Tilkiyi İtfaiye Kurtardı