in

THY, Çalışanlarına Sokak Hayvanlarını Beslemeyi Yasakladı

Türk Hava Yolları, şirkete ait bölgelerde sokak hayvanlarının beslenmesini yasakladı.

THY yönetimi ekip binası çevresinde bulunan sokak köpeklerinin bir risk oluşturabileceğini bildirerek çalışanlarına uyarılarda bulundu. THY tarafından yapılan bilgilendirmede bundan sonra şirket sınırları içerisinde sokak köpeklerinin beslenmemesi gerektiği, aksi halde idari işlem yapılacağı duyuruldu. THY yönetimi gerekçe olarak, geçtiğimiz günlerde ekip tahsis memuru olarak çalışan bir kişinin İstanbul Havalimanı’nda bir köpek tarafından bacağından ısırılmasını gösterdi

İstanbul Havalimanı çevresinde binlerce köpek yaşam mücadelesi veriyor. Çünkü yerel yönetimler ve vicdansız insanlar tarafından şehir merkezlerinden toplanıp bu bölgelere sürgün ediliyorlar.

 

Kaynak: Airporthaber

Yorum

Yorum Ekle
  1. Yazik cok yazik..bir kisi isirilmis,hadi hepsini olume terkedin!!..o hayvanlari oraya terk edip guden insanoglu.cok acimasizca verilmis bir karar,yaziklar olsun.her gun urkada daglara gudip tek basima atilan bu canlari besliyorum yillardir..bir tanesi saldirmadi.ama bu hayvanlari etrafta istemeyen vicdansiz hayvan dusmanlari surekli iftira atiyorlar ,hastanelerden aldiklari raporlarda kopek osirdi diyorlar halbuki badka bir yaralanma olayi.bizzat sahit oluyoruz,hatta mahkemelik oluyoruz bu insanlarla..ac ve susuz kalan hayvan bu hayvanlar resmen olume terkedilecek.umarim bu karari verenler de bir gun bu canlarin durumuna duserler..

  2. Yurtdışından uçak acentaları hem müşterilerini gende dostlarımız kedi ve köpekler için hava alanlarına tuvalet yapıyorlar, bizlerde hayvan düşmanlığına körükle gidiyoruz. Ne diyelim, balık baştan kokarmış.

  3. Vah vah vah, neymiş bir işçiyi köpek ısırmış, yuh denir adama be arkadaş, o işçi olacak herif tekme sallarsa o biçareye oda korur kendisini.
    Sizin derdiniz demekki üzam yemek değil bağcıyı dövmekmiş. Ne diyelim bizim derdimiz insanlarla, insan olmayanlara diyecek sözümüz yok, bu haber doğru ise, çünkü insanım diyen kişi, kendisinden her bakımdan aşağıda bulunan bir canlıya zulüm yapmaz aksine yardımcı olur.
    Orası sanırım bir devlet kurumu yada şirket bilemeyiz ama önemli olan yetki bende, güç bende, mal bende dilediğimi yaparım diyebiliyorsa ona bir cift sözümüz olun sadece : SEN SENDEN AŞAĞIDAKİLERE MERHAMET ETMEZ İSEN, SENDEN YUKARIDA OLAN YÜCE YARADANDAN MERHAMET BEKLEME.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABDden Adıyamana Dağ Keçisi Öldürmek için Gelen Çiftöç

ABD’den Adıyaman’a Dağ Keçisi Öldürmek için Gelen Çift!

bergüzar korel

Bergüzar Korel: Şu Halimle Bana Beddua Ettiriyorsunuz