in

Terazi Burcu Kedi ve Özellikleri

Terazi burcu kediler evdeki herkesle uyum içerisindedir. Eve gelen misafirlere de gereken ilgiyi göstermeyi ihmal etmez. Ailenin bir ferdi gibidir.

Bu huzurlu, sevgi dolu ve şirin kedi sahibine çok iyi bir partner olur. Her an onun yanında olmak isteyebilir, hareketlerini ona göre ayarlayabilir. Sahipleri çalışan kişiler ise, gün boyunca onların eve dönüşünü sabırsızlıkla bekleyecektir. Yalnız kalmaktan nefret eder. Arkadaşçadır ve sevgi alışverişinde olmak onun için vazgeçilmezdir.

Evdeki herkesle uyum içerisindedir. Eve gelen misafirlere de gereken ilgiyi göstermeyi ihmal etmez. Ailenin bir ferdi gibidir. Sevgi alışverişlerinde dengelidir. Kalabalık bir ailede, aile fertlerini birbirinden ayırmaz. Dışarı da da böyledir. Diğer kedilerle çabuk diyalog kurar ve kolay kavga etmez. Bu kedinin en büyük sorunlarından birisi, kendine güvensizliktir. Ama başkalarına kolay güvenir.

teraziburcukediveözellikleri

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bakımlı olmayı çok sever. Kaliteli mamalarla beslenmek hoşuna gidecektir. Eşit muamele görmek istediğinden, evde yenilen yemekten ona da verilmesini bekleyebilir. Herkesle aynı şeyi yemekten mutlu olacaktır. Kendisine onun diğerlerine davrandığı şekilde davranılmasını bekler. Evdeki diğer hayvanlarla eşit haklara sahip olma konusunda da hassastır.

Evde genellikle sakin ve hafif tembelce bir tavır sergiler. Ortalığı hareketlendiren, oyuncu ve enenrjik yapıda değildir. Huzurlu ortamlarda kendisini rahat, güvende hisseder ve ancak nadiren etrafındakileri rahatsız eder. Çok hareketli olmadığından, kilo alma riski vardır. En çok böbrekler bölgesi hassastır. Diğer kedilere nazaran tatlı şeylere daha fazla ilgi gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

basakburcukediveözellikleri

Başak Burcu Kedi ve Özellikleri

akrepbucukedilerveözellikleri

Akrep Burcu Kedi ve Özellikleri