in

Tepkiler Sonuç Verdi, Sabah Gazetesi O Haberi Yayından Kaldırdı

Sabah Gazetesi’nin internet sitesinden ‘AYET’lere dayandırarak yaptığı “Öldürülmesi Caiz Olan Hayvanlar” başlıklı bir haberi sosyal medyadan gelen yoğun tepkiler ve boykot çağrısı üzerine yayından kaldırıldı!

Hayvanlara yapılan işkenceler, şiddet ve tecavüzün durdurulamadığı, hayvan haklarının hiçe sayıldığı ülkemizde Sabah Gazetesi’nin internet sitesinde yapılan “Öldürülmesi Caiz Olan Hayvanlar” haberi akıllara durgunluk vermiş ve şiddeti körüklediği için büyük tepki çekmişti.

ajanimo.com olarak yaptığımız haber üzerine sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü ve sabah gazetesi sosyal medya hesaplarından yoğun tepkiler aldı. Yapılan haberden dolayı, hem hayvanseverlerden tepki alan, hem de haberine dini alet ederek yanlış bilgi vermesinden dolayı duyarlı vatandaşlardan tepkiler alan gazete, tepkilere dayanamayarak haberini yayından kaldırmak zorunda kaldı.

Screen Shot 2018 06 30 at 23.05.28

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Öldürülmesi caiz olan hayvanlar” skandalı

Sabah Gazetesi’nin internet sitesinden kaldırdığı “Öldürülmesi caiz olan hayvanlar” başlığı ile verilen haberde, “Hayvanlardan beş tür var ki, ihramlının onları öldürmesinde bir günah yoktur: Karga, çaylak, akrep, fare ve ısırgan köpek.” açıklaması akıllara durgunluk vermişti!

İşte o tepkilerden bazıları

Screen Shot 2018 06 30 at 23.24.18

Screen Shot 2018 06 30 at 23.23.08

Screen Shot 2018 06 30 at 23.25.57

Sabah Gazetesi’nden “Öldürülmesi Caiz Hayvanlar” Skandalı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

öldürülmesicaizolanhayvanlar

Sabah Gazetesi’nden “Öldürülmesi Caiz Hayvanlar” Skandalı

yavrukediyevahsisaldiri

İzmir’de Yavru Kediye Tekmeli Saldırı Güvenlik Kamerasında