in

Tepebaşı Belediyesi’nden ‘Hayvan Sevgisi’ Konulu Resim Yarışması

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından geleneksel olarak yapılan ‘Hayvan Sevgisi‘ konulu ‘Hayvanları Koruyalım, Sevgimizi Çoğaltalım’ temalı resim yarışmasının beşincisi gerçekleşiyor.

Tepebaşı İlçesi sınırları içerisinde yer alan tüm ilkokul 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen hayvan sevgisi, sokak hayvanları konusunda bilinç ve resim çalışmalarının desteklenerek kalıcı eserler kazandırılması amacıyla yapılan etkinlik sonunda her yıl olduğu gibi bu yıl da sergi düzenlenecek. Bu yarışma için gerekli şartları bildiren yazılar okul müdürlüklerine gönderilmeye başlandı. Yarışmaya katılan resimler jüri tarafından değerlendirildikten sonra sergilenecek.

Resim yarışmasına katılan öğrencilerden birinciye dizüstü bilgisayar, ikinciye tablet, üçüncüye fotoğraf makinası, mansiyon alan beş öğrenciye mp3 çalar, jüri özel ödülü olarak resim boya seti ve katılan tüm öğrencilerimize kitap hediye edilecek ve katılım sertifikası verilecek. Öte yandan yarışmaya son katılımın Tepebaşı Belediyesi hizmet binasında Veteriner İşleri Müdürlüğü’nde 18 Mayıs 2016 tarihi saat 17.00’ye kadar süreceği belirtildi.

tepebaşı-resimyarışma-ajanimo2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marmaris nöbet ajanimo1

Dostları Zehirlenmesin diye Nöbet Tutuyorlar

peta ajanmo 1 1

Armani Kürk Kullanımını Durdurduğunu Açıkladı