in

Tekneden Göle Düşen Köpek Rylee 10 km. Yüzdü

ABD’de tekneden göle düşen Rylee isimli köpek 10 km. yüzerek kıyıya ulaştı. Kıyıya ulaştıktan sonra da 20 km. yürüyen köpek arama-kurtarma ekibi tarafından gölün kıyısında bulundu.

köpek3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Geçtiğimiz Pazar günü, ABD’de 10 aylık köpekleri Rylee ile beraber tekneleriyle Michigan Gölü’nde gezintiye çıkan Edward ve Kristin Casas çiftinin teknesi arıza yaptı. Teknelerindeki mekanik arızayı tamir ederken köpekleri Rylee de tekneden göle düştü. Köpekleri Rylee’nin bir süre sonra teknede olmadığını farkeden Casas çifti Lost Dog Search Team (Kayıp Köpek Arama-Kurtarma Timi) isimli kuruluşa köpeklerinin kaybolduğunu söyleyerek yardım çağrısında bulundu.

köpek2

Arama-kurtarma ekipleri Michigan Gölü’ne düşen Rylee’yi, suya düştüğü yerden yaklaşık 30 km. uzaklıktaki kıyıda buldular. Kurtarma ekibinden Lynn Fiedor, Rylee’nin göle düştüğü yerden kıyıya doğru yaklaşık 10 km. yüzdüğünü ve kıyıya çıktıktan sonra da yaklaşık 20 km. de yürüdüğünü belirtti.

köpek1

Köpek dostlarının hayatta olmasına ve kurtarma ekibi tarafından bulunmasına sevinen Casas çifti, bir an umutsuzluğa kapılarak köpek dostlarının kurtarılamayacağını düşünüp çok üzüldüklerini, kendilerini suçladıklarını, bundan sonra daha dikkatli olacaklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

domuz2

Tunceli’de Yaban Domuzları Geceleri Yiyecek Turuna Çıkıyor

hafiza testi onecikan

Hafızana Göre Aslında Hangi Hayvansın