in ,

Tedavileri Tamamlanan Leylekler Özgürlüğe Kanat Çırptı

Sokakta yaşayan evsiz hayvanların yanı sıra vahşi doğaya da şefkat elini uzatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bitkin ve yorgun halde bulunan 2 yavru leyleğe sahip çıktı. Sağlığına kavuşturulan yaban dostları numaralandırılmalarının ardından özgürlüğe kanat çırptı.

Hasta, yaralı, kaza geçirmiş ve kötü muameleye maruz kalmış sokak hayvanlarının bakım ve tedavilerini yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi, vahşi doğaya da şefkat elini uzatmaya devam ediyor. Bir süre önce vatandaşlar tarafından bitkin ve yorgun halde bulunan 2 yavru leylek Doğa Koruma Milli Parklar Şube Müdürlüğü tarafından tedavisi yapılmak üzere Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi’ne teslim edildi.

Tedavileri Tamamlanan Leylekler Ozgurluge Kanat Cirpti2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Denizli Büyükşehir Belediyesi veteriner hekimleri tarafından leyleklerin yapılan kontrollerinde yavru oldukları, uzun süredir aç kaldıkları bundan dolayı da tek başlarına yaşamlarını sürdüremeyecekleri tespit edildi. Bitkin ve yorgun halde bulunan leylekler yaklaşık 1 ay süren tedavi ve bakım süreci geçirdi. Sürekli kanat egzersizleri yaptırılan yavru leylekler bakım ve tedavilerinin arından yeniden özgürlüğe kanat çırptı.

Tedavileri Tamamlanan Leylekler Ozgurluge Kanat Cirpti1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yemeklerini Yangindan Sag Kurtulan Hayvanlarla Paylastilar

Yemeklerini Yangından Sağ Kurtulan Hayvanlarla Paylaştılar

Boynuna Ip Takilarak Sokak Kopeklerini Toplayan Belediye Personeline Ceza Kesildi 1

Boynuna İp Takılarak Sokakta Yaşayan Evsiz Köpekleri Toplayan Belediye Personeline Ceza Kesildi