in , ,

Tedavi Oldukları Klinik Binasına Yıkım Kararı Çıkan İkisi Engelli Üç Kedinin Tek İstedikleri Sıcak Bir Yuva

Yaşam hakkına saygı duyan Burçin Aydın isimli hayvansever tarafından kurtarılan ikisi engelli üç sevimli kedi tedavi edildikten sonra sahiplenilmeyi bekledikleri kliniğin yıkım kararı ile karşı karşıya. O can dostları artık sokakta yaşamayacaklarından bizden tek istedikleri sıcak bir yuva ve anlayışlı bir aile.

İnsanlar çevrelerindeki hayvanlara karşı umursamazlaştıkça iyi insanların ortaya çıkması çok daha değerli oluyor. Burçin Aydın yaşam hakkına saygılı bir hayvansever. İl sağlık müdürlüğüne bağlı kamu hastaneleri hizmetleri saymanlık biriminde görev yapan Burçin Aydın, çevresindeki kırktan fazla kediye yirmiden fazla köpeğe besleme yapıyor. Yardıma muhtaç kalmış tüm hayvanları kurtarmayı kendisine görev edinmiş olan Aydın kurtardığı canları da tedavilerinin ardından sahiplendiriyor. Fakat ne yazık ki yaşam hakkına saygılı birisi olan iyi kalpli Aydın’ın kurtardığı her hayvanı kolayca sahiplendiremiyor. Onları evine alacak gücü de olmadığından kurtarıp da yuva bulmakta zorlandığı üç can dostuna yuva arayışı devam ediyor. Yuva aradığı kedilerden ikisi engelli biri ise kötü bir durumdayken kurtardığı bir annenin minik yavrusu. Üçü de şuanda oldukça sağlıklılar ve tek istedikleri kendilerinden sevgi ve sıcak bir yuvayı esirgemeyecek yeni aileleriyle tanışmak. Kurtardığı hayvanları şuanda İstanbul Bahçelievler‘de bulunan Vetorium veteriner kliniğinde bakılıyordu. Fakat kaldıkları kliniğin binası için yıkım kararı çıkmış. Bu yüzden daha fazla orada kalamazlar ve klinik yıkılmadan önce yuva bulmaları gerekiyor. Şimdi yuva arayan ve isimleri Pati, Herkül ve Leo olan bu güzel tüylü dostlarımızı çok daha yakından tanıma zamanı…

1# Bacağını Kaybetmiş Kedi ‘Pati’

Kliniklerinin Oldugu Binaya Yikim Karari Cikan Ikisi Engelli Uc Kedinin Tek Istedikleri Sicak Bir Yuva

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kedi PATİ
Kliniklerinin Oldugu Binaya Yikim Karari Cikan Ikisi Engelli Uc Kedinin Tek Istedikleri Sicak Bir Yuva 1 1

Engelli Kedi ‘Pati’ Hayattan Vazgeçmişken Kurtarıldı

Burçin Aydın’ın yuva arayışında olduğu kedilerden biri Pati. Kedi Pati tahmini bir yaş civarında. Kısacık hayatında trajik olaylar yaşamış bir kedi o. Pati bu yazın başında anne olmuş. Hayvanseverliği sadece bir rol olarak yapan ve içselleştiremeyen kişiler tarafından yeni doğan yavruları sahiplendirmek üzere annelerinden ayırarak geçici bir yuvaya almışlar. Fakat yavruların hala annesine ihtiyacı olduğundan ve ayrılmaları için gereken doğal süreden çok önce ayrıldıklarından anne kedi Pati, yavrularının yanına gitmek istemiş. Geçici yuvanın olduğu yerde yavrularının yanına gitmek isteyen Pati ne yazık ki bacağını pencereye sıkıştırmış. Pencereden kurtulmak için de patisini kopartıncaya kadar çabalamış. Pati’nin bu zor durumuna şahit olan kimse de yardım etmek için hiçbir şey yapmamışlar. Sadece acı içindeki kediyi izlemekle yetinmişler. Yaralı bacağıyla iki hafta geçiren Pati tam hayattan vazgeçmişken Burçin Aydın, yaralı kedinin aşağıdaki videosunu görmüş ve onu bulabilmek için sokağına kadar gidip karşısına çıkmış.

“Çektiği Acı Gözlerinden Okunuyordu.”

Burçin Hanım, yaralı anne Pati’yi uzun aramalar sonucunda bulduğunda çok ürkek olduğunu “Bulduğumda çok ürkekti çok korkmuştu ve çektiği acı gözlerinden okunuyordu. Yaş mamaya dahi gelmedi. Ölüme yatmıştı artık.” sözleriyle anlatıyor. Yavrularını kendisinden koparan insanlıktan korkan Pati, kolayca gelmemiş Burçin Hanım’ın yanına. Burçin Aydın, Pati’yi yakalayabilmek için birçok yerden yardım istese de hiçbiri yardım etmemiş. Etrafına toplanan insan kalabalığından korkan Pati açık yarasından kanlar akarken kaçarak bir apartman boşluğuna saklanmış. Saklandığı yere kapan kurarak tam 6 saat beklemiş Aydın. 6 saatin sonunda onu yakaladığı gibi Vetorium Veteriner kliniğinin yolunu tutmuş.

Kliniklerinin Oldugu Binaya Yikim Karari Cikan Ikisi Engelli Uc Kedinin Tek Istedikleri Sicak Bir Yuva 2
Kedi PATİ

Engelli Kedi Pati’nin Tek İsteği Engellerini Umursamayarak Kendisini Sahiplenecek Bir Aile

Klinikte veteriner hekim tarafından acil müdahale edilmiş Pati’ye. Patisi tamamen kopmuş talihsiz kedinin… Klinikte kaldığı gecenin sabahında durumu giderek kötüleşen Pati acilen ameliyata alınmış. Ameliyatta bacağı ampüte edilen Pati için uyanamayabilir deseler de güçlü kedi Pati ise hayatı seçmiş. Tüm kötülüklere rağmen yaşamayı seçmiş. Şimdi ise oldukça sağlıklı bir kedi yuva bulamadığı için klinikte yaşayan Pati, ona tüm bu yaşadığı acıları hafifletecek, yaşadığı travmaları atlatmasına yardımcı olacak anlayışlı ve sabırlı edecek bir aile arıyor.

2# Ensesindeki Ödeme Rağmen Hayata Sımsıkı Tutunan Kedi ‘Herkül’

Kliniklerinin Oldugu Binaya Yikim Karari Cikan Ikisi Engelli Uc Kedinin Tek Istedikleri Sicak Bir Yuva 3
Kedi HERKÜL

Ensesinde Ödem Olan Kedi Herkül’ün Tek İstediği Sıcak ve Huzurlu Bir Yuva

Burçin Aydın, henüz daha bir aylık oldukları belli olan iki kardeşe rastlamış. İkisi de sokakta titriyormuş. İkisinin o şekilde tek başlarına yaşayamayacağını düşünen Aydın iki kediyi de veteriner kliniğine götürmüş. Tüm tahlillerinden sonra ikisinin de ensesinde ödem olduğu tespit edilmiş. 3 haftalık tedavi sonrasında denge kayıpları ve titremelerin kalıcı olması haricinde sağlıklarına kavuşmuş tüylü kardeşler. Daha sonraları Burçin Aydın tarafından yerleştirildikleri bakımevinde kardeşlerden biri hayatını kaybetse de ismi gibi güçlü olan diğer kardeş Herkül’ün yaşama daha sıkı tutunabilmesi için sıcak ve huzurlu bir yuva arayışı devam ediyor…

Kliniklerinin Oldugu Binaya Yikim Karari Cikan Ikisi Engelli Uc Kedinin Tek Istedikleri Sicak Bir Yuva 4

3# Şiddet Mağduru Bir Annenin Yakışıklı Oğlu Leo, Ailenizin bir Parçası Olmak İstiyor

Kliniklerinin Oldugu Binaya Yikim Karari Cikan Ikisi Engelli Uc Kedinin Tek Istedikleri Sicak Bir Yuva 5
Kedi LEO

Minik Yavru Leo, Sokaklarda Yaşayamaz

Leo, 3,5 aylık bir çocuk. Leo’nun annesi hamileyken şiddet görmüş. Burçin Hanım besleme bölgesinde yara bere içinde görmüş anne kediyi. Onu orada bırakmaya gönlü el vermediğinden hemen Vetorium Veteriner Kliniği’ne götürmüş. Bir hafta sonra da doğum yapmış. Doğan yavrulardan Leo hariç hepsi sahiplendirilmiş. Herhangi bir engeli de bulunmayan oldukça sağlıklı bir yavru Leo. Tek istediği doğduğundan beri bakıldığı klinik yıkılmadan önce kendisine bir yuva bulabilmek.

Kliniklerinin Oldugu Binaya Yikim Karari Cikan Ikisi Engelli Uc Kedinin Tek Istedikleri Sicak Bir Yuva 6

İLETİŞİM: Burçin AYDIN – 0542 224 48 97

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Caretta Carettalarin Isirmalari Bir Hafta Icinde Bitecek5

Doğum Zamanında Caretta Carettalardan Uzak Durun

Kedi ve Tavuklar Iste Boyle Oyun Oynadi

Kedi ve Tavuklar İşte Böyle Oyun Oynadı