in ,

Tedavi Ettiği Kaplumbağa ile Kedisinin Dostluğu Kalpleri Eritti

Yaralı bir şekilde bulduğu kaplumbağayı ölümle baş başa bırakmak yerine, tedavi etti. Tedavi ettiği sürece kaplumbağa ve evin kedisi kalpleri eritecek bir arkadaşlık kurdu.

Geçtiğimiz günlerde bir kaplumbağayı yol kenarında yaralı bir şekilde bulan Türk Veteriner Hekimleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Türkan Gümüşay, yaralı ve çaresiz kaplumbağayı tedavi etmek için evine götürdü. Ayağı ezilen kaplumbağanın kaza geçirmiş olabileceğini ya da ayağını taş altında kaldığı için ezdiğini düşünen veteriner hekim Gümüşay, gerekli müdahaleleri kendi evinde yaptı. Tedavi sürecinde kaplumbağaya ev sahipliği ve veteriner hekimlik yapan Türkan Gümüşay bu süreçte tek başına değildi.

Tedavi Etti Kaplumbaga ile Kedisinin Dostlugu Kalpleri Eritti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Evin kedisi Binx, yaralı kaplumbağa eve misafir olarak geldiği andan itibaren kaplumbağayı severek sahibine oldukça yardımda bulundu. Türkan Gümüşay, tedavisi sonlanan ve sağlığına kavuşan kaplumbağayı evin bahçesine bıraktı. Binx ve kaplumbağanın arkadaşlığı burda da devam etti. Tedavi sürecinde birbirlerine alışan Binx ve kaplumbağa için Gümüşay, “Tedavi sürecinde kedim yaralı kaplumbağaya alıştı. Kaplumbağa iyileştikten sonra evin bahçesine bıraktım. Kedim ne zaman dışarı çıksa kaplumbağayı buluyor.” dedi.

Sahibinin Elinden Kurtulup Camiye Dalan Kopegin Yasattigi Heyecan Guvenlik Kameralarina Yansidi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahibinin Elinden Kurtulup Camiye Dalan Kopegin Yasattigi Heyecan Guvenlik Kameralarina Yansidi

Sahibinin Elinden Kurtulup Camiye Dalan Köpeğin Yaşattığı Heyecan Güvenlik Kameralarına Yansıdı

Caretta Carettanin Yuzgecinden ve Basindan 65 Sacma Cikarildi

Caretta Caretta’nın Yüzgecinden ve Başından 65 Saçma Çıkarıldı