in

Tayfun Demir’in Ağabeyinden Açıklama: Tayfun Londra’da

6 ilde dolandırıcılık, resmi evrakta sahtecilik, organ satışı gibi suçlardan 52 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası bulunduğu iddia edilen hayvansever Tayfun Demir herkesi şoke etmişti. Demir’in ağabeyi kardeşinin tutuklnaması ile ilgili açıklama yaptı.

Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, sahte evraklar ile kendini ölü gösteren, yakınlarına ait kimlikle dolaşan Tayfun Demir yaptığı baskın ile yakalamıştı. Engelli ve yardıma muhtaç hayvanlara sahip çıkması ile tanıdığımız Tayfun Demir’in tutuklanması birçok kişide şok etkisi yarattı.  YouTube’da 400 binden fazla takipçisi olan Demir’in suç geçmişine birçok takipçisi inanmak istemedi. Tayfun Demir’in takipçilerine açıklama ağabeyinden geldi. Londra’da yaşayan ağabey çektiği videoyu Tayfun Demir’in kanalına yükledi. Kardeşine iftira atıldığını söyleyen ağabey ailesi olarak Demir’in yanında olduklarını belirtti.

Demir’in baktığı hayvanların durumunun iyi olduğunu söyleyen ağabey gerekirse onlara bakılması için bir çalışan işe alacağını belirtti. Tayfun Demir şu an Londra’da diyen ağabey Demir’in ideolojisinin Londra’da olduğunu vurguladı. YouTube kanalının aktif olması için paylaşımlar yapacağını belirten ağabey hayvanlar ile igli paylaşım yapamaycağını çünkü Londra’da sokak hayvanı olmadığını belirtti. Ağabey, Tayfun Demir’in yaşadığı köyde inşa ettiği evin kendisine ait olduğunu ve inşaatın devam ettini söyledi.

Ağabeyin açıklamalarından satır başlıkları şöyle:

“Durumun aydınlığa kavuşacağına inanıyorum. Bütün hayvanlar iyi durumda, Tayfun’u özlediklerine eminim. Tayfun içeride olması herşeyi bırakıcağımz anlamına gelmez. Tayfun Demir’in ideolojisi şu an Londra’da .Gerekirse hayvanlara bakması için bir çalışan bulacağız. Tayfun’un inşaa etti ev benim. Evin tadilatı devam ediyor. En kısa sürede Türkiye’ye geleceğim. Lütfen kanala destek vermeye devam edin”

Tayfun Demir Kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

275 Balina Mahsur Kaldi Yetkililer Hemen Harekete Gecti

275 Balina Mahsur Kaldı, Yetkililer Hemen Harekete Geçti!

Bodrumda Sorf Yapan Kopek Kendine Hayran Birakti

Bodrum’da Sörf Yapan Köpek Kendine Hayran Bıraktı