in ,

Tarsus’ta İğrenç Görüntüler: Sapık Şahıs Köpeğe Tecavüz Ederken Yakalandı!

Hayvana şiddet ve taciz haberleri bitmek tükenmek bilmiyor. Hayvanlara karşı işlenen suçların, tecavüzün bu sefer ki adresi Tarsus. Yılmaz Göbelek isimli şahsın köpeğe tecavüz görüntüleri akıllara durgunluk verdi!

Hayvanlara karşı işlenen suçların cezasız kalması vahşet, taciz ve şiddetin boyutunu giderek artırıyor. Hayvanlara karşı işlenen cinsel tacizin bu sefer ki adresi Tarsus oldu!

patipuf.net‘in ortaya çıkardığı kan donduran iğrençlikteki olayda, Yılmaz Göbelek isimli evsiz şahsın Tarsus’ta, Gösteri Merkezi yakınlarında gerçekleştirdiği iğrenç olay, bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

tarsuskopegetecavuz 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

26 Şubat günü Yılmaz Göbelek isimli şahsın bir köpeği yanına çağırarak etrafı gözetlemeye başlamasından şüphelenen duyarlı bir vatandaşın şahsı takibe almasıyla iğrenç tecavüz vakası ortaya çıktı. Tecavüzcü şahsın köpeği çadıra götürmesinden şüphelenen vatandaş, şahsı takip ettikten sonra, cep telefonunun kamerasını açarak iğrenç görüntüleri kaydetti.

Çevredeki diğer vatandaşların olayı öğrenmesi üzerine tecavüzcüyü darp etmesi sonrasında, tecavüzcü sapık Tarsus Merkez Karakolu’na teslim edildi. Edinilen bilgilere göre zanlının, vatandaşlar tarafından darp edildiği için ifadesi alınmadan önce kaldırıldığı hastaneden kaçtığı, tekrar yakalanıp vatandaşlar tarafından darp edilmesi sonrası ise ambulansla hastaneye kaldırıldıktan sonra gözaltına alındı.

Siz okuyucularımızdan özür dileyerek bu çirkin görüntüleri yayınlıyoruz.

ajanimo.com olarak ulaştığımız Tarsus Merkez Karakolu yetkilileri, şahsın gözaltına alındığını ve bugün mahkemeye çıkarılacağını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

erolevgin 11yavruköpeğiyle

Erol Evgin’den Aile İçi Cinsel İstismara Tepki Videosu: “Onlar Yaratık, Bunlar Hayvan”

EDİRNEde köpeğini iple aracın arkasına bağlayıp sürükleyerek götürürken görüntülenen minibüs sürücü M.K. 57 polisteki ifadesinin ardından hakkında idari para cezası uygulanarak serbest bırakıldı. Köpek

Edirne’de Köpeğini Aracın Arkasına Bağlayıp Sürükleyen Şahsa Para Cezası Kesildi