in ,

Tanem Sivar’ın Köpeklerini Öldürdüğü İddia Edilen Komşunun Görüntüleri Ortaya Çıktı

Marmaris’te yaşayan sunucu Tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana’nın köpeklerini zehirleyerek öldürmekle suçlanan komşunun, av tüfeğiyle ateş açma görüntüleri ortaya çıktı.

Ünlü sunucu Tanem Sivar Dirvana ve eşi Edhem Dirvana’nın köpekleri Django ve Pamuk, geçtiğimiz hafta zehirlenerek katledilmişti. Çift, köpeklerinin komşuları tarafından katledildiğini iddia etmişti.

Django ve Pamuköç tanem sivar 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Tanem Sivar olayı şöyle anlatmıştı “Olay salı sabahı gerçekleşti. Kimliğini bildiğimiz kişi bahçe duvarından zehirli tavuk parçaları atmak suretiyle hiç kimseye hiçbir zararı olmayan Django ve Pamuk’u katletti. Attığı parçalara öyle etkili bir zehir enjekte etmiş ki, hayvanlarım kucağımızda çok kısa bir süre içinde ağızlarından köpük çıkarak ve titreyerek can verdi.”

Tanem Sivar’ın eşi Edhem Dirvana Ayşe Arman‘a verdiği röportajda köpeklerini öldüren komşularının kendilerine de tüfekle ateş ettiğini açıklamıştı.

Edhem Dirvana:

“Baktım bu gene kendi  bahçesinde dolanıyor. Jandarmaya da kaç gündür gitmesi gerekiyor ama gitmiyor. “Ben orada değilim!” filan diyormuş. Bunun bir fotoğrafını çekeyim diye dışarı çıktım. İki tane çektim. Beni gördü, ağza alınmayacak küfürler etmeye başladı. Ben direkt videoya geçtim. Ben çekiyorum, o küfür ediyor. Sonra birden cinsel organını bana teşhir etmeye başladı…

O da yetmedi. İçeri koştu. Tüfeğini aldı, bana doğrultu, pat diye ateş etti. Son anda kaçtım. Bunların hepsi var videoda…”

İşte o görüntüler:

Tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana, olayın ardından jandarmaya giderek komşularından şikayetçi oldu. Gözaltına alınan K.Ü., jandarmadaki ifadesinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Konuyla ilgili bir önceki haber için:

Tanem Sivar’ın Köpekleri, Komşusu Tarafından Domuz Zehriyle Öldürülmüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yıllarca Deney Hayvanı Olarak Kullanılan Farelerin Kafes Dışındaki İlk Günlerine Ait Etkileyici Fotoğraflaröç

Yıllarca Deney Hayvanı Olarak Kullanılan Farelerin Kafes Dışındaki İlk Günlerine Ait Etkileyici Fotoğraflar

27 Yıldır Her gün Sokak Hayvanlarını Besleyen Behice Teyze ve Kızı öç

27 Yıldır Her gün Sokak Hayvanlarını Besleyen Behice Teyze ve Kızı