in

Taksim’in Eylem’i yaşamını yitirdi

İstanbul Beyoğlu’nun sevilen ve hayvansever dostları tarafından “Eylem” olarak adlandırılan köpek, bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti.

İstanbul Beyoğlu’nun sevilen ve hayvansever dostları tarafından “Eylem” olarak adlandırılan köpek, önceki gün bir aracın çarpması sonucu ağır yaralanınca mahalleli hemen Beyoğlu Belediyesi’nin Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne haber verdi. Ancak, Eylem hayatını kaybetti ve belediye ekipleri tarafından gömülmek üzere götürüldü.

eylem kopek 3 ajanimo

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Taksim’in maskot sokak köpeği Eylem, Cihangir’de bir aracın altında kalarak hayatını kaybetti. 12 yaşındaki Eylem, Gezi olayları ve 1 Mayıs kutlamaları gibi birçok toplumsal olayda biber gazına da maruz kalmıştı.

eylem kopek ajanimo

Beyoğlu’nun maskotu olan köpeğe Eylem ismi de göstericiler tarafından konulmuştu. Eylem, önceki gün bir aracın çarpması sonucu ağır yaralanınca mahalleli hemen Beyoğlu Belediyesi’nin Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne haber verdi. Ancak, Eylem hayatını kaybetti ve belediye ekipleri tarafından gömülmek üzere götürüldü.

eylem kopek 2 ajanimo

Taksim esnafından Necat Gül, “Son dönemlerde ayaklarında problem vardı. Yürümekte güçlük çekiyordu. Öldüğünü duyduk çok üzüldük” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Kap Su ve Bir Kap Mama ile Hayat Kurtarabilceğinizi Biliyor Muydunuzöç

Bir Kap Su ve Bir Kap Mama ile Hayat Kurtarabileceğinizi Biliyor Muydunuz?

kopegidereyeatantemizlikiscisi

Rize’de Yavru Köpeği Öldürmeye Teşebbüs Eden İşçinin Cezası Belli Oldu