in

Taksicinin Ezdiği Yavru Köpek Sağlığına Kavuştu

İstanbul Esenyurt’ta bir siteye yolcu bırakan taksi sürücüsü tarafından ezilen ve “taksi” adı verilen yavru köpek sağlığına kavuştu.

Geçen Cuma günü Esenyurt‘ta bir sitenin önünde meydana gelen olayda, bir taksi sürücüsü siteye yolcu bıraktıktan sonra site önünde bulunan yavru köpeği ezmişti. Ağır yaralanan köpeğe yardım etmeyen taksici olay yerinden uzaklaşmıştı. Köpeğin ezilme anına ilişkin görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı. Çalıştığı durak, taksi sürücüsünün işine son verirken, taksi de Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bağlandı.

Taksicinin Ezdiği Yavru Köpek Sağlığına Kavuştuöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Barınakta  “Taksi” adı verilen yavru köpeğin sahibi, site sakini Eda Eliz “Köpeğe taksi şoförü çarptıktan sonra, Esenyurt Veteriner İşleri Müdürlüğü hemen devreye girdi. Yavruyu aldılar. Yavrumuz çok iyi. Taksinin sahibi Özkan bey bize çok yardımcı oldu. Her konuda her gün, her saat başı aradı beni. Taksi şoförlerimiz artık mama desteğini verecek. Emsal oldu. Taksi şoförleri artık dikkat edecekler, bütün şoförler dikkat etsin. Çünkü bunlar can, sahipsiz değiller. Biz varız” dedi.

Taksicinin Ezdiği Yavru Köpek Sağlığına Kavuştu 1

Sağlığına kavuşan yavru köpeğe “taksi” adı verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mısırda Bir İl Tam Olarak Mumyalanmış Büyük Bir Kedi Bulunduöç

Mısır’da Bir İlk: Tam Olarak Mumyalanmış Büyük Bir Kedi Bulundu

Pati Anaokulundaki Miniklerin En Küçük Arkadaşı Olduöç 1

Pati, Anaokulundaki Miniklerin En Küçük Arkadaşı Oldu