in ,

T.C.’nin Atanmış İçişleri Bakanı Soylu, Millete Provakatör Göndermesi Yaptı. Millet; “Yangının Provakasyonu mu Olur,Bu Uçaklar Nerede?” Diye Cevapladı

Türkiye Cumhuriyeti’nin atanmış İçişler Bakanı Süleyman Soylu Twitter hesabından, “toplumsal duyarlılığı yönlendirmek isteyen provokatörlere dikkat edelim. Kötülükten, kaostan beslenenler, özellikle sosyal medyada zehir saçıyorlar” şeklinde öznesi belli olmayan bir paylaşımı yaptı. Soylu’ya milletin cevabı; “yangının provakasyonu olmaz. Nerede kaldı bu uçaklar” oldu.

.

İçişleri Bakanı Soylu, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Ciğerlerimizi yakan yangınlar nedeniyle oluşan toplumsal duyarlılığı yönlendirmek isteyen provokatörlere dikkat edelim. Kötülükten, kaostan beslenenler, özellikle sosyal medyada zehir saçıyorlar. Biz her insanın olduğu gibi; her ağacın, her hayvanın, her börtü böceğin hayat hakkını son nefesimize kadar koruruz. Kaos isteyenlerin, nefret tohumu ekenlerin, toplumun vicdanını istismar edenlerin oyunlarına gelmeyiz. Dezenformasyonla, yalan haberlerle toplumun moral durumunu bozmak isteyenler amaçlarına kavuşamayacaklardır” ifadelerine yer verdi.

T.C.nin Atanmis Icisleri Bakan Soylu Milleti Provakatorlukle Sucladi. Millet Yanginin Provakayonu mu Olur Bu Ucaklara Nerede

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Öznesi Belli Olmayan Cümlelerle Milleti Hedef Gösterdi

Soylu paylaşımının devamında, “Orman yangınları üzerinden kardeşliğimizi hedef alarak daha büyük yangınları tutuşturmak isteyenleri tanıyoruz. Gün, kaos isteyen, gerilim isteyen, kavga ve şiddet isteyenlerin emellerini boşa çıkaracak, 85 milyon vatandaşımızın birlik ve beraberlik günüdür. Bütün yangınları birlik ve beraberlik ruhuyla söndüreceğiz ve inşallah sonsuza kadar bir olacağız” dedi. Batısı yangın yeri doğusu sel teslim olan bu millet bir kurtuluş mücadlesi veriyor. Örgütlü&örgütsüz tüm siviller, yerel yönetimler, yardıma gelen ülkele felakeetn olduğu yerden sadece yangını söndürün diye feryat ediyor. Uçak gönderin, toma gönderin söndürün bu yangını diyorlar. Her zaman ki gibi öznesi belli olmayan cümleler kuran Süleyman Soylu, milleti hedef gösteriyor. İşte Süleyman Soylu’nun bu paylaşımına, yangının bir an evvel söndürülmesi için mücadele eden milletten gelen cevaplar:

1# Yangını durdurmak gibi bir eyleminiz var mı!

2# Yangının provakasyonu nasıl bir şey!

3# Tehdit etmek yerine uçak gönderin.

4# Hataları eleştirmek ne zamandan beri provakatörlük!

5# Tenkit etmek suç değildir.

6# Bu uçaklara nerede? Daha ne kadar kül olacağız?

7# Ortada oyun yok sayın Soylu, liyakatsizlik var!

8# Neden olağanüstü hal ilan edilmedi, neden milli yas ilan edilmedi?

9# Mesaj yazmakla sönmüyor o alevler…

10# Neyi, nasıl yaptığınızı açık açık anlatın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duzcede Bakima Alinan 5 Yavru Tilki 4 Ay Sonra Dogaya Birakildi

Düzce’de Bakıma Alınan 5 Yavru Tilki 4 Ay Sonra Doğaya Bırakıldı

Apartmandaki Yanginda Mahsur Kalan ‘Girgir ile Mirmir Panigi3

Apartmandaki Yangında Mahsur Kalan ‘Gırgır ile Mırmır’ Paniği