in

Süpermarket Sahibi Kedi Olly

Kediler özgür ruhludur, canları nasıl isterse öyle hareket ederler; istedikleri yere gider, istedikleri yerde yatarlar. Onlara kimse karışamaz. Londra’nın Brockley semtinde süpermarkette yaşayan “Asık Suratlı Kedi Olly” hareketleriyle bizi haklı çıkarıyor.

supermarket-sainsburys-cat-olly-oliver-brockley-london-4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sainsbury’s marketler zincirinin Brockley şubesinde raflarda gezinen ve rahat tavırlarıyla dikkat çeken Olly’i marketten çıkarmak bir türlü mümkün olmuyor. Market çalışanları ise onun varlığından rahatsız değil. Süpermarketin asıl sahibinin o olduğunu söyleyip şakalaşıyorlar.

supermarket-sainsburys-cat-olly-oliver-brockley-london-71

Market Sözcüsü’nün söylediğine göre, aslında Olly karşı tarafta bir evde yaşıyor ama o gününü süpermarkette çalışanlarla birlikte geçirmeyi seviyor.  “Süpermarket açılır açılmaz Olly gelir ve raflarda istediği yeri kapar. Biz de çevre sakinleri de bu duruma alıştık, rahatsız olmuyoruz. Çünkü onu tanıyoruz. Başka kedilerde gelip bizim misafirimiz olabilir.” açıklamasında bulunan sözcü, bu kadar popüler olmasının sosyal medyada paylaşılan fotoğrafları olduğunu düşünüyor.

supermarket-sainsburys-cat-olly-oliver-brockley-london-12

Bir süre ortalıktan kaybolduktan sonra geri gelen Olly, tekrar sosyal medyanın gündemine oturdu, hakkında her gün onlarca yorum yapılıyor.

supermarket-sainsburys-cat-olly-oliver-brockley-london-11

“Sainsbury’s kedisi geri geldi”, “Marketin içinde başı boş dolaşan kedi geri geldi. Güvenlik onu çıkarmaya çalışıyor.”

supermarket-sainsburys-cat-olly-oliver-brockley-london-8

“Ve o sizin alışverişinizin yargıcı!”, “Efendim ne alıyorsunuz? O kaç kalori biliyor musunuz? sorularından sakının!”

supermarket-sainsburys-cat-olly-oliver-brockley-london-13

“O, burada personel gibi ama izin yapmıyor, sağlık ve güvenlik sorunu yok” gibi yorumlar sayesinde süpermarketin müşteri sayısını arttıran Olly’nin sahibi “Adı Olly Oliver, 6 aylıktan beri kardeşiyle birlikte bizimle yaşıyor. 6 yaşındalar. Aslında bizimle yaşıyor demek yanlış. O alışverişe yakın bir yerde yaşamayı tercih ediyor” açıklamasında bulundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaratıcılığınızı Tetikleyecek El Yapımı Hayvan Figürleri

Bu Hayvanlar Yaratıcılığınızı Tetikleyecek

RA

Benim Canım Oğlum