in ,

Sunay Akın Kedi Müzesi Açıyor

Ünlü şair-yazar Sunay Akın, ‘İki Kitap Bir Heves’ adlı tek kişilik oyunuyla Bahçeşehir Koleji velileriyle buluştu. Güzelbahçe Kampüsü’nün davetlisi olarak sahneye çıkan Akın, İstanbul’da kedi müzesi kuracağını açıkladı,

Sunay Akın, Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Kampüsü Okul Aile Birliği’nin davetlisi olarak perşembe gün veli ve öğrencilerle bir araya geldi. Kampüsteki sınıfları tek tek gezen ve öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Akın, söyleşinin ardından ‘Sunay Akın Şiirlerinde Nesneyim’ adlı serginin açılışını gerçekleştirdi.

5a4f9681eb10bb0c945434e6

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kestiği kurdeleyle öğrencilere ip atlatıp keyifli vakitler geçirmesine neden olan Akın, akşam saatlerinde, ‘İki Kitap Bir Heves’ adlı oyunuyla velilerin karşısına çıktı. Güzelbahçe Kaymakamı Hüseyin Kulözü, Kampüs Müdürü Zerrin Altunkaya Saygılı ile çok sayıda velinin katıldığı gösteride Akın, kısa zaman içerisinde İstanbul’da kedi müzesi açacağını duyurdu. Akın, kedi ile insan-çocuk ilişkileri ve kedi tarihine yer vereceği müzede, Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin okulda sergi açtıkları kedi figürlü eserlerini de sergileyeceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmirli Kuşların Yusuf Dedesiöç

İzmirli Kuşların ‘Yusuf Dedesi’

Veteriner Hekim Ziyareti Sonrası Çekilmiş Kimi Eğlenceli Kimi Hüzünlü 26 Hayvan Fotoğrafıöç 1

Veteriner Hekim Ziyareti Sonrası Çekilmiş Kimi Eğlenceli Kimi Hüzünlü 26 Hayvan Fotoğrafı