in ,

Sümeyya Ş. İsimli Kadından Şiddet Gören Köpek, Yaşam Hakkına Saygısı Olan Komşu Sayesinde Kurtarıldı

Adana’da, kişiliğinin sağlıksız boyutundaki Sümeyya Ş., isimli şahıs tarafından şiddet gören köpek, yaşam hakkına saygısı olan bir komşunun yaşananları an be an kameraya alıp sosyal medyada paylaşması sonucunda kurtarıldı. Sümeyya Ş. isimli şahsa da 1.033 lira para cezası verildi.

Olay, merkez Çukurova ilçesi 100. Yıl Mahallesinde meydana geldi. Kişiliğinin sağlıksız boyutunda olan Sümeyya Ş., isimli şahıs, köpeğe balkonda şiddet uygulamaya başladı. Yaşam hkkına saygısı olan bir komşu elinde belges olması için yaşananlaraı an be an kameraya kaydetti. Sonrasında kaydettiği bu videoyu sosyal medyada paylaştı. Komşusunun çektiği videoda Sümeyye Ş.’nin balkondaki köpeğe defalarca tokat ve tekme attığı görülüyor.

Bir Kadin Balkonda Kopegine Iskence Etti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Adana Emniyeti Hareketi Geçti, Köpek Kişiliğinin Sağlıksız Boyutundaki Kadından Alındı

Sosyal medyada paylaşılan ve tepki çeken videonun altına yapılan yorumlarda, sadece Sümeyya Ş. İsimli kadın değil, ailenin sürekli hayvanlara eziyet ettiğin, iddia ettiler. Bu görüntüler üzerine harekete geçen Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği ekipleri, köpeğe eziyet eden kadını bulmak için çalışma başlattı. Polis kısa sürede kadının Sümeyye Ş. olduğunu belirledi. Eve giderek köpeği bu aileden aldı. Köpeğe uygulanan şiddet için de kadına, 1.033 TL para cezası yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emine Erdogandan Zeytinburnu Tibbi Bitkiler Bahcesine Ziyaret

Emine Erdoğan’dan, Zeytinburnu Tıbbi Bitkiler Bahçesi’ne Ziyaret

Triatlon Yarismasinda Denize Atlayan ve Yorulan Kopegi Deniz Polisleri Kurtardi

Triatlon Yarışmasında, Atletlerle Aynı Anda Denize Atlayan Köpek Yarışı Tamamlayamadı