in

Sulama Havuzuna Düşen Güvercine Hayat Kurtaran Müdahale

Malatya’da sulama havuzuna düşen güvercini kurtaran duyarlı vatandaş, güvercini ‘Güzelim, ne oldu sana. Kendine geldin mi’ diyerek sevdi.

Doğa fotoğrafçısı Salih Kayhan, Yeşilyurt ilçesi Konak Mahallesi’nde çekim için gezdiği esnada sulama havuzuna düşen bir güvercinin can çekiştiğini fark etti. Kayhan, yanında bulunan kamera tripotu ile güvercini sulama havuzundan kurtardı. Nefes alabilmesi için de güvercine müdahalede bulunan Kayhan, bu anları da cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

1b58d35f 6df4 4b86 8b08 99320fa58f8e

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Duyarlı davranışıyla güvercini hayata tutunduran Kayhan, yaptığıyla takdir topladı. Kayhan’ın güvercini ‘Güzelim, ne oldu sana. Kendine geldin mi’ diyerek sevmesi ise dikkat çekti.
Sulama havuzuna düşen güvercini tripotla kurtardığını belirten Kayhan, “Bugün yine Konak Mahallesi’ndeydim. Kelebek çekimine geldim. Biraz gezdikten sonra Beydağı’na çıkayım dedim. Sulama havuzuna bir bakayım dedim neler var diye. Baktım suyun içinde kumru. Her vatandaş gibi ben de bir doğasever olarak hemen kurtarma çabasına girdim. Tripoyu uzattım, kenara çektim ve elimle aldım. Biraz güneşte kurumasını sağladım, 5 dakika kadar. Gölgede kurumasını sağladım” diye konuştu.

aa4add5b 52be 48e4 a123 4547f6e5a4d4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzerinde El Figuru Olusan Agac Gorenleri Hayrete Dusurdu

Üzerinde El Figürü Oluşan Ağaç Görenleri Hayrete Düşürdü

ilk kez kopek sahiplenecekler icin ihtsyac listesi mama ve Su kabi ajanimo

İlk Kez Köpek Sahiplenecekler İçin İhtiyaç Listesi