in ,

Şükran Ovalı’dan Köpeği Çilli’ye Duygusal Veda: “Son Nefesime Kadar Seni Unutmayacağım”

Hayvansever yönüyle bilinen oyuncu Şükran Ovalı köpeği Çilli’yi kaybetti. Oyuncu, köpeği Çilli’ye sosyal medya hesabından paylaştığı duygusal notla veda etti.

Oyuncu Şükran Ovalı‘nın uzun zamandır tedavi gören köpeği Çilli geçtiğimiz gün yaşamını yitirdi. Tarifisz bir acı yaşayan Ovalı, sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj paylaştı.

Screenshot 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Güzel kızım, günlerdir hatta aylardır yaşam mücadelesi verdin. Uyumadık beraber her anı değerli kıldık, her gitme dediğimde ayağa kalktın.. Fısıldadım kulağına… Biliyorum hepsini anladın. Öyle derin, öyle asil, öyle başkaydın ki yerin doldurulamaz. Çocukluğumdan beri bir sürü cana dokundum. Baktım.. Ama senin gibi bir ruha denk gelmemiştim. Şükürler olsun tanıdım seni. Yine şükürler olsun beni seçtin. Hülya seni ormanda bulup bana haber verdiğinde o masumluğun, çektiğin tüm acılardan üsteydi. Sanki o acılar seni daha derin daha şerbetli yapmıştı. Vazgeçmemiştin iyilikten, gözünde her halinde vardı bu. Kalbime işlemişti bakışın, hiç unutmam. Sana sarılmanın, seni öpmenin tarifi yok.

Screenshot 3

Bu duyguyu aklı yarım, vicdanı yarım insanlar anlamaz. Ağzı dili olmayan ama gözleriyle konuşan tüm evlat sahibi hayvanseverler anlar. Sana olan aşkım hiç bitmeyecek. Son nefesime kadar seni unutmayacağım… Nasip olursa çocuğuma seni anlatacağım. Kattığın herşey için… O güçlü inanç için… Şükürler olsun Allaha.Güzel kızım Çilli. Sana söz! Sokakta ki canlara elimden geleni yapmaya devam edeceğim! Bisküvi kokan kızım seni çok seviyorum”

Screenshot 2

Oyuncunun futbolcu eşi Caner Erkin’de Çilli için bir mesaj yayınladı:

Screenshot 4

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çerkes Cengizin Evinde Aslan Timsah Beslemesi Yasalmışöç

‘Çerkes Cengiz’in Evinde Aslan, Timsah Beslemesi Yasalmış!

Kocaeli Hayvan Hakları Derneği Başkanı Selma Pilatin Peköç

Yaralı Bulduğu Baykuşu Sosyal Medyada Satışa Çıkardı