in

Sosyal Medyada Tartışılan Fotoğraf: Köpek Nerede?

Imgur sitesinde bir kullanıcının attığı fotoğrafın altında dönen tartışma, akıllara geçen yıl popüler olan ve tüm dünyanın dahil olduğu ‘Elbisenin rengi ne?’ tartışmasını getirdi.

imgur-dog1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Siyah yatak başlığının önünde fark edilmeyen minik köpek bir ninja gibi kamufle olmuştu. Bazı dikkatli gözler köpeği görürken, bazıları da Köpek mi? Köpek nerede?” sorusunu sordu. Bazıları da orada bir köpeğin olabileceğine inanmadı. Göz yanılsaması olarak kabul etti.imgur-dog-tartışma-ajanimo

Hayvan dostlarının pek çok defa şahit olduğu durumdur. Evin içerisinde minik dostlarını aramalarına rağmen uzun süre bulamazlar. Hatta dostlarınız bazen o kadar ustaca başarırlar ki bunu; kayboldu veya kaçtı diye üzülmeye başladığınız anda fark edersiniz. Bir yerde öyle hareketsizce duruyor ve ses çıkarmadan bekliyordur sizi. Sanırız bu tartışılan fotoğraftaki siyah köpek de dostuna böyle bir oyun yapmış.

imgur-dog2-ajanimo

Hayvanların kamufle olduğu başka fotoğraflar da daha önce internet mecralarında tartışmalara konu olmuştu. Onlardan birkaç tanesi de şunlar:

imgur-dog-4-ajanimo

Paspaslarda kamufle olmuş köpekler…

imgur-dog5-ajanimo

Ya da hurdalığın içerisindeki şu kedi

imgur-dog6-ajanimo

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

macellan

Penguen Dindim Kendisini Kurtaran Adamı Her Yıl Ziyaret Ediyor

Bu Çocuklar Barınaktaki Köpeklere Kitap Okuyor Ajanimo 1 1

Amerika’da Çocuklar Barınaktaki Köpeklere Kitap Okuyor