in ,

Sosyal Medya Hesabında Aile Fotoğrafını Paylaşan Öğretmene Gelen Mesaj Şoke Etti

Instagram hesabı üzerinden paylaştığı aile fotoğrafı ile takipçilerinin bayramını kutlayan genç öğretmene gelen mesaj herkesi şaşırttı. Mesajı sosyal medya hesabında paylaşan öğretmene destek yağdı.

Blog yazarlığı yapan eğitimci Derya Güneş, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımı ile gündeme geldi. Ailesi ile çektirdiği fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşarak takipçilerinin bayramını kutlayan Güneş, bu paylaşımından sonra oldukça ilginç ve hakaret içerikli bir mesaj aldı. Güneş’e gönderilen mesajda, ”Kediyi kucağına alıp biz aileyiz pozu vermek aşırı saçma. Çocuğunuz yoksa aile değilsinizdir. Ayrıca mübarek bayram günü o elbise çok açık olmuş. Kedi çocuk değildir. Hiçbir evcil hayvan evlat yerine geçemez. İnsanlara evliyiz ama çocuğumuz yok kedimiz bizim çocuğumuz mesajını vermek bir öğretmene hiç yakışmamış. Son olarak bu kadar beyaz bacaklarım olsa fotoğraf çektirmeye utanırdım.” sözlerine yer veren kişinin bu mesajı sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.

Sosyal Medya Hesabinda Aile Fotografini Paylasan Ogretmene Gelen Mesaj Soke Etti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Etmediği Hakaret Kalmadı

Genç öğretmenin mutlu anını sosyal medya hesabında paylaşmasından sonra gelen hakaret dolu mesaj görenleri hem sinirlendirdi hem de üzdü. Genç kadının kıyafetine, özel hayatına ve ailesinin bir parçası olan kedisi Jessie’ye edilen hakaretlere tepkiler büyüdü. Aldığı hakaret dolu mesaja manidar bir cevap veren Güneş mesajında,” Hangi kelimesini, hangi cümlesini tutsam elimde kalıyor… ”Çocuğunuz yoksa aile değilsinizdir” demişsiniz. Belki çocuğum olmuyor? Belki düşük yaptım? Belki evladım doğdu ama öldü? Çocuğum yok diye eşimle ben aile olmamış mı oluyoruz şimdi? Evcil hayvanımız evimizin BİR ÜYESİ, içinde merhamet taşıyan herkes için de bu böyledir. Kimi çiçeklerini evladı gibi sever, kimi başlayıp büyütebildiği işini, emeğini evladı gibi sever, kimi evcil hayvanını, kimi sokakta beslediği kediyi, köpeği sever. Kimin kimi ya da neyi EVLAT yerine koyduğundan size ne bir kere? Klavye başında oturup, insanların elbisesini eleştirmek size mi düştü? Rahatsız oluyorsanız takipten çıkarsınız. Yanımdaki kocamın ”Çok yakışmış” yediği elbiseye böyle saçma sapan bir yorum yapmak sizin ne haddinize? Bir de bacaklarımın beyazlığını eleştirmiş. Napayım gidip kömür mü süreyim fotoğraf çekilmeden önce? Siz hayatınızdaki insanları bacak rengine göre mi seçiyorsunuz? Kızdığımı da düşünmeyin; ben gerçekten ACIYORUM böyle insanlara… Hayatında hiç sevgi görmemiş hiçbir işi becerememiş, muhtemelen doğru düzgün arkadaşı olmayan, varsa bir evladı (bu kafayla) ona olumlu hiçbir şey veremeyen, çevresi tarafından sevilmeyen bir ZAVALLI oldukları için gerçekten çok acıyorum. Sizin gibi KÖTÜ NİYETLİ, saf kötülükten beslenen, yılan gibi diliyle insanları zehirleyenlere söyleyeceğim söyleyeceğim tek şey; umarım bir gün gerçekten MUTLU olursunuz. Gerçek sevgiyi tadarak, başkalarının hayatıyla değil kendi hayatınızla ilgilenmeyi öğrenirsiniz.” sözlerine yer verdi.

Sosyal Medya Hesabinda Aile Fotografini Paylasan Ogretmene Gelen Mesaj Soke Etti 1

Sosyal Medya Kullanıcılarından Güneş’e ve Ailesine Destek Yağdı

Aldığı hakaret dolu mesajı ve kendi yorumunu sosyal medya üzerinde paylaşan Güneş’e yoğun bir destek geldi. Pek çok kullanıcı Güneş’e destek mesajları ve yorumları gönderdi.

Sosyal Medya Hesabinda Aile Fotografini Paylasan Ogretmene Gelen Mesaj Soke Etti 2
Sosyal Medya Hesabinda Aile Fotografini Paylasan Ogretmene Gelen Mesaj Soke Etti 3
Sosyal Medya Hesabinda Aile Fotografini Paylasan Ogretmene Gelen Mesaj Soke Etti 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kalbi Duran Karacayi Hayatta Tutmak Icin Seferber Oldular

Kalbi Duran Karacayı Hayatta Tutmak İçin Seferber Oldular

Bursa Karacabeyde Leylekler Beslendi Ciftciler Islerini Birakip Seyretti

Bursa Karacabey’de Leylekler Beslendi, Çiftçiler İşlerini Bırakıp Seyretti