in

Solak Spiral Kabuk Yapısına Sahip Salyangoz Jeremy’nin Hüzünlü Hikayesi

Kabuğundaki spiral diğer salyangozlardan farklı olarak saat yönünün aksine dönen ve yaşadığı ‘trajik aşk üçgeni’ ile gündeme gelen Jeremy, 2 yaşında hayatını kaybetti. Ancak bilim dünyasının yakından ilgilendiği Jeremy’nin arkasında yavru bıraktığı açıklandı.

Bilim dünyasını oldukça heyecanlandıran bir farklılığa sahip olan Salyangoz Jeremy. Jeremy, diğer salyangozlardan farklı olan spiral kabuk yapısıyla insan vücuduna ve beynine dair aydınlanmamış noktalara ışık tutabilecek nitelikte. Jeremy’nin hayal kırıklıklarıyla dolu bir hayat hikayesi ise milyonda bir görülen bu özelliği yüzünden.

salyangoz jeremy 4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kabuğundaki spiral diğer salyangozlardan farklı olarak saat yönünün aksine dönen ve yaşadığı “trajik aşk üçgeni” ile gündeme gelen Jeremy, 2 yaşında hayatını kaybetti. ancak bilim dünyasının yakından ilgilendiği Jeremy’nin arkasında yavru bıraktığı açıklandı.

salyangoz jeremy 2

Kabuğundaki spiral yapı diğer salyangozlardan çok daha farklı. normalde saat yönüne dönen kabukların aksine kendisi tam tersi yöne dönen bir kabuk yapısına sahip. Milyonda bir olarak nitelendirilebilecek bu farklılık sebebiyle bilim insanları aynı farklılığa sahip bir eş arayışına girmişler salyangoz Jeremy için. Çift cinsiyetli salyangozlar hem dişi hem erkek üreme organına sahipken bu bile işi kolaylaştırmamış ve koskoca bilim dünyası sadece 2 tane eş adayı bulabilmişler Jeremy için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

badem mico ve bacaksiz yasama tutundu 368012 5

Badem, Miço ve Bacaksız, Ampütasyon ile Yaşama Tutundu

Sahiplenmedi Satın Aldı İnternetten 15 Bin Liraya Aldığı Köpek Kalp Hastası Çıkınca Şikayetçi Olduöç

Sahiplenmedi Satın Aldı, İnternetten 15 Bin Liraya Aldığı Köpek Kalp Hastası Çıkınca Şikayetçi Oldu