in

Sokaktan Restoranlara Uzanan Bir Gurmelik Hikayesi: Köpek Popeye

Sokakta bir deri bir kemik kalmış halde bulunan ve sahiplenilen Popeye isimli köpek, insan dostlarıyla beraber şehirdeki tüm restoranlara gidiyor.

Ivy Diep, Popeye adlı köpeği sokakta bulduğunda 2014 yılının Ocak ayıydı. Ivy, o zamanlar bir yaşında olan Popeye’nin sahibini bulmak için uğraşsa da çabaları sonuçsuz kaldı. Eşiyle birlikte Popeye’yi sahiplenmeye karar verdiler.

gurme

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ivy Diep ve eşi, kendi aile restoranlarını işleten bir çift. Sonradan aileye katılan Popeye’ye de bu yemeyi ve içmeyi seven çifte kolay uyum sağlamış. Gittikleri “hayvan dostu” restoranlara köpeklerini de götüren çift, bu ziyaretler sırasında, Popeye’nin gerçekten mutlu olduğunu fark ettiler.

gurme1

Bir instagram hesabı açıp orada fotoğraflarını paylaşmaya başladılar. Bu hesapta, Los Angeles’ın sayısız restoranında bulunmuş Popeye’nin yemeklerle çekilmiş fotoğrafları var.

gurme2

Popoye’nin yüzüne baktığınızda gerçek bir gurme gibi göründüğünü düşünebilirsiniz. Ama Popeye yemeklere çok meraklı değil. O sadece insan dostlarıyla beraber aynı sofrada zaman geçirmeyi seviyor…

gurme3

gurme4

gurme5

gurme6

gurme7

gurme8

gurme9

gurme10

gurme11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

orrman

Terk Edilen Canlar; Orman Çocukları

çorum tavuk 1

Çorum’da Tavuklar Canlı Canlı Gömüldü İddiası